


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442141×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35501) Lipi4 (13.02.2014 23:40)
jo, proto máme všechy důležitý data se 4
... tak ti to za rok připomenu
35499) HMR (13.02.2014 23:33)
a manžel si vzpomněl, jo? to je gól!!! to budeš mít na talíři ještě dlouho...
35497) Lipi4 (13.02.2014 23:29)
Em, tobě vypadlo výročí??
... tak to je průůůůser
... https *eye ... aktivní jsou pouze odkazy http ![]()
ST, spíš jsem se po několika letech k němu vrátila
35491) Lipi4 (13.02.2014 22:46)
Ano, já jsem blázen, že jsem se nechala ukecat a chodit k ní do sboru
.. ale tohle je nějak moc ... ten text
je a né do hlavy
, když ho teda přečtu a nezamotá se mi jazyk
35488) Lipi4 (13.02.2014 22:42)
Ne, ale nějak se nemůžu naučit text http://youtu.be/Z9xxCzw3dHo ... mám ho napsaný i s notama, ale nějak to nedávám ... jsem ráda, když to přečtu
35505) HMR (14.02.2014 00:02)
a vytáhl šutr...