


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442153×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35482) HMR (13.02.2014 22:30)
už mám plný zuby, že pořád cituju ty druhý... takže si ohřívám vlastní polívčičku...
35481) Lipi4 (13.02.2014 22:18)
no jasně ... jelikož si dělám malej průzkum a nějak mi v těch článcích něco chybí a já nevím co
35479) Lipi4 (13.02.2014 22:09)
Vyhlušuji anketní otázku ... za akceptovounou odpověď bude malá maličkost k dostání na srazu
..... Napište nějakou hlášku z místního díla
(tato hláška se nesmí objevovat ani v jednom článku o hláškách)
35478) Lipi4 (13.02.2014 22:01)
až to zjistí Martin, že jsem to prohlásila, tak to můžeš klidně vytesat na můj náhrobek
35474) Lipi4 (13.02.2014 21:41)
mě stačilo, když jsem Ondrovi nafoukla sporťáka, tak prvního ho musel vyzkoušet Martin
35473) leelee (13.02.2014 21:41)
na druhou stranu, proč bych to nešířila, aspoň se pobaví spousta nezúčastněných
35471) leelee (13.02.2014 21:39)
neni to tak dlouho co svítily očíčka jinýmu tatínkovy, když sem řekla že je tam pastelka na vyzkoušení
35470) Lipi4 (13.02.2014 21:36)
Jo
... octové musí všechno vyzkoušet dřív než to udělají jehich drobečkové
...
35469) leelee (13.02.2014 21:35)
no jako sorry, napadlo by tě, že skutečně bude testovat jestli mám pravdu?
35468) Lipi4 (13.02.2014 21:33)
leelee, copak?? stále veselá nálada od tatínka, co šel koupit prstové barvy??
![]()
35485) Lipi4 (13.02.2014 22:38)
nebo to budu muset udělat i do Brna??