Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... 1936   »

leelee

35405)  leelee (09.02.2014 21:13)

anonymní kojot

knot... a jakej průměr svíčky (pokud teda nemyslíš sirné knoty)

SestraTwilly

35404)  SestraTwilly (09.02.2014 21:12)

Vďaka Lee som si ho zmenila...a ani som jej nepoďakovala za radu...DIKY.A mrknem.;)

SestraTwilly

35403)  SestraTwilly (09.02.2014 21:09)

Ema je dnes v ráži...ty to fakt myslíš vážne? ;) A námet,aký bude?

HMR

35402)  HMR (09.02.2014 21:08)

no kdo asi...

Bosorka

35401)  Bosorka (09.02.2014 21:08)

Nemůžu sloužit, Em, znám jen smrduté oposumy...

Bosorka

35400)  Bosorka (09.02.2014 21:07)

Jupí, chci
Švihadla stále nemáte? Taková díra v nabídce!

leelee

35399)  leelee (09.02.2014 21:06)

jestli je chceš v březnu, tak ano
mimochodem švihadla stále ne

Bosorka

35398)  Bosorka (09.02.2014 21:04)

Zdar leeleouši
Mám dotaz? Vedete krom švihadle i knoty do svíček?

leelee

35397)  leelee (09.02.2014 21:02)

tady se bude psát?:D

Rowana

35396)  Rowana (09.02.2014 21:02)

Ha, jsem tam. Heslo jsem odhadla správně.

HMR

35395)  HMR (09.02.2014 21:01)

klikám a zírám...
ha, ha, ha... to je sranda...

HMR

35394)  HMR (09.02.2014 20:59)

s technikou na mě, že se nestydíš...

Bosorka

35393)  Bosorka (09.02.2014 20:56)

to si ho musím vytvořit...to zase bude anabáze

Kate

35392)  Kate (09.02.2014 20:53)

Taky bych se přidala, pokud by to nevadilo. :)

Rowana

35391)  Rowana (09.02.2014 20:52)

Ten mám. Jen si nepamatuju heslo a nemohu se tam už delší dobu dostat. Ale snad to do čtvrtka vyřeším.

Bosorka

35390)  Bosorka (09.02.2014 20:49)

Problém je v tom, že já nic neberu vážně a obzvláště "pomalu se rozhlíží a spiklenecky šeptá" upíry ;)

SestraTwilly

35389)  SestraTwilly (09.02.2014 20:49)

Ema a odvážili by ste sa ma zobrať do partie?:p ;)

Rowana

35388)  Rowana (09.02.2014 20:48)

Bos, draka tam Emě prostě narveme a bude.

Rowana

35387)  Rowana (09.02.2014 20:45)

Bos, ty jakožto nevážně píšící, skvěle vyvážíš nás ustrnulé suchary, co mají s vtipem trošku problém a všechno berou strašně vážně.
Ehm, tím "nás" myslím samozřejmě sebe.

Bosorka

35386)  Bosorka (09.02.2014 20:43)

Asi takhle - je doufám o mně známo, že nedokážu psát vážné věci a pak, že minimalizmus je mé hobby? B)
A bude tam drak?

«   1 ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek