


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442169×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35404) SestraTwilly (09.02.2014 21:12)
Vďaka Lee som si ho zmenila...a ani som jej nepoďakovala za radu...DIKY.A mrknem.
35403) SestraTwilly (09.02.2014 21:09)
Ema je dnes v ráži...ty to fakt myslíš vážne?
A námet,aký bude?
35391) Rowana (09.02.2014 20:52)
Ten mám. Jen si nepamatuju heslo a nemohu se tam už delší dobu dostat. Ale snad to do čtvrtka vyřeším.
35390) Bosorka (09.02.2014 20:49)
Problém je v tom, že já nic neberu vážně a obzvláště "pomalu se rozhlíží a spiklenecky šeptá" upíry
35387) Rowana (09.02.2014 20:45)
Bos, ty jakožto nevážně píšící, skvěle vyvážíš nás ustrnulé suchary, co mají s vtipem trošku problém a všechno berou strašně vážně.
Ehm, tím "nás" myslím samozřejmě sebe.
35386) Bosorka (09.02.2014 20:43)
Asi takhle - je doufám o mně známo, že nedokážu psát vážné věci a pak, že minimalizmus je mé hobby?
A bude tam drak?
35405) leelee (09.02.2014 21:13)
anonymní kojot
knot... a jakej průměr svíčky (pokud teda nemyslíš sirné knoty)