Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... 1936   »

SestraTwilly

35385)  SestraTwilly (09.02.2014 20:41)

Tuto sa dejú veci...chystáte sa písať kolektívne?:-)

HMR

35384)  HMR (09.02.2014 20:38)

co E, Em?
GSS nebo CSA??? globální spiknutí spisovatek nebo celostvětové spiknutí autorek... či MSP, mezinárodní spiknutí psavkyň?

HMR

35383)  HMR (09.02.2014 20:29)

globální spiknutí já to věděla!

Rowana

35382)  Rowana (09.02.2014 20:24)

Em, z diplomky jsem absolutně znechucená. Strávila jsem nad ní zas skoro celý víkend a pohnula se sotva o píď. A to jsem si naplánovala aspoň kapitolu a půl.
Ovšem davová povídka, to zní absolutně svěle.

Bosorka

35381)  Bosorka (09.02.2014 20:20)

I ty kujone! ;)

HMR

35380)  HMR (09.02.2014 19:23)

jj
http://www.ceskatelevize.cz/zoh/
http://www.ceskatelevize.cz/zoh/blogy/ doporučuju...

Rowana

35379)  Rowana (09.02.2014 19:12)

Dobrej večír. :) Koukám, tady je olympiáda v plném proudu.

HMR

35378)  HMR (09.02.2014 19:06)

brej věčír:)

Kate

35377)  Kate (09.02.2014 17:07)

No, ale můžeme doufat...

Lipi4

35376)  Lipi4 (09.02.2014 17:01)

Kate, oficiáně jim ty medaile ještě nikdo nedal ... výsledky dopingových testů budou oznámeny oficiálně až po ZOH ... do té doby, bych to brala jako nepotvrzené klepy

Kate

35375)  Kate (09.02.2014 16:51)

Tak určitě... Já jsem hrozná, dokázala bych se kvůli tomu s někým zhádat. :D Však my taky získáme zlatou. A Lipi, co jsi to říkala, že budou dávat medaili Neumannové a Bauerovi?

SestraTwilly

35374)  SestraTwilly (09.02.2014 16:39)

Kačka,že ty nám závidíš :-)

Kate

35373)  Kate (09.02.2014 16:35)

Zlato, stříbro i bronz. Jsme to ale šikovné národy!

Lipi4

35372)  Lipi4 (09.02.2014 16:33)

Tak můžeme říct, že Československo má celou sadu medailí

Kate

35371)  Kate (09.02.2014 16:33)

Ale pořád je z Ruska... Rusáci si musí nadávat, že nejela za ně. Dneska se Česku i Slovensku dařilo.

SestraTwilly

35370)  SestraTwilly (09.02.2014 16:29)

Ale naša občanka:-) takže zlato patrí nám

Kate

35369)  Kate (09.02.2014 16:26)

Ale je to Ruska...
A já do Gabči dávala takový naděje. :( Vítková se držela statečně! Obě se držely! Ale smíšená štafeta bude lepší, MUSÍ!

SestraTwilly

35368)  SestraTwilly (09.02.2014 16:24)

A mi máme zlato

Lipi4

35367)  Lipi4 (09.02.2014 15:46)

G. Soukalová 3x minula na první střelbě ....

Kate

35366)  Kate (09.02.2014 14:16)

Máme stříbro! Martina je.boží!
2. den OH a už 2 medaile. Tak ještě by dneska mohlo kápnout něco z biatlonu.

«   1 ... 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek