


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442168×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35384) HMR (09.02.2014 20:38)
co E, Em?
GSS nebo CSA??? globální spiknutí spisovatek nebo celostvětové spiknutí autorek... či MSP, mezinárodní spiknutí psavkyň?
35382) Rowana (09.02.2014 20:24)
Em, z diplomky jsem absolutně znechucená. Strávila jsem nad ní zas skoro celý víkend a pohnula se sotva o píď. A to jsem si naplánovala aspoň kapitolu a půl.
Ovšem davová povídka, to zní absolutně svěle.
35380) HMR (09.02.2014 19:23)
jj
http://www.ceskatelevize.cz/zoh/
http://www.ceskatelevize.cz/zoh/blogy/ doporučuju...
35376) Lipi4 (09.02.2014 17:01)
Kate, oficiáně jim ty medaile ještě nikdo nedal ... výsledky dopingových testů budou oznámeny oficiálně až po ZOH ... do té doby, bych to brala jako nepotvrzené klepy
35375) Kate (09.02.2014 16:51)
Tak určitě...
Já jsem hrozná, dokázala bych se kvůli tomu s někým zhádat.
Však my taky získáme zlatou. A Lipi, co jsi to říkala, že budou dávat medaili Neumannové a Bauerovi?
35371) Kate (09.02.2014 16:33)
Ale pořád je z Ruska... Rusáci si musí nadávat, že nejela za ně.
Dneska se Česku i Slovensku dařilo.
35369) Kate (09.02.2014 16:26)
Ale je to Ruska...
A já do Gabči dávala takový naděje.
Vítková se držela statečně! Obě se držely!
Ale smíšená štafeta bude lepší, MUSÍ! ![]()
35366) Kate (09.02.2014 14:16)
Máme stříbro!
Martina je.boží!
2. den OH a už 2 medaile.
Tak ještě by dneska mohlo kápnout něco z biatlonu. ![]()
35385) SestraTwilly (09.02.2014 20:41)
Tuto sa dejú veci...chystáte sa písať kolektívne?