Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 166 167 168 169 170 171 172 173 174 ... 1936   »

HMR

35325)  HMR (08.02.2014 09:11)

ahoj, ty lichometnice jedna... to říká někdo, kdo má dvě děti a padesát kilo i s postelí?????

HMR

35324)  HMR (08.02.2014 08:34)

bingo! Eda za mlada... mimochodem jsem vážně ráda, že neexistují veřejné záznamy mých mladých let...

SestraTwilly

35323)  SestraTwilly (08.02.2014 08:32)

Nie je to postava z HP?

HMR

35322)  HMR (08.02.2014 08:27)

to už je vlastně včerejší zpráva... fňuk

SestraTwilly

35321)  SestraTwilly (08.02.2014 08:24)

A koho že to zabili? Hneď z rána také hororové správy prinášaš.

HMR

35320)  HMR (08.02.2014 08:17)

ahóóójjjjjjjjj:)

SestraTwilly

35319)  SestraTwilly (08.02.2014 08:16)

Ahoj pracovitá cica:)

HMR

35318)  HMR (08.02.2014 06:45)

Tak nám zabili Cedrika:'-( mňau

Kate

35317)  Kate (07.02.2014 22:58)

Ještě dokoukám HP a jdu taky spát. Dobrou všem. :)

Rowana

35316)  Rowana (07.02.2014 22:54)

Dobrou děvčata. Jsem grogy.

leelee

35315)  leelee (07.02.2014 21:56)

no, taky nemůžeš mít všechno

Lipi4

35314)  Lipi4 (07.02.2014 21:56)

Facebook, není vševědoucí a neomylný ... Facebook není bůh

Lipi4

35313)  Lipi4 (07.02.2014 21:55)

leelee, nikdy nevíš co technika vyvede ... třeba hodně lidí má FB videa a já ho nemám (fňuk)

leelee

35312)  leelee (07.02.2014 21:53)

kdybych to měla na fb já tak to vidíte:D

Lipi4

35311)  Lipi4 (07.02.2014 21:52)

uf... já se lekla, že jsem něco zaspala

Rowana

35310)  Rowana (07.02.2014 21:51)

Uff, to jsem ráda, že jsem je malý ignorant a ne velký. Spadl mi kámen ze srdce.

leelee

35309)  leelee (07.02.2014 21:47)

Row tohle psal jede exot kterýho mám v přátelích (mimochodem, původně ho znám pod přezdívkou Křoví):D já narozeniny... hmm počkej třičtvrtě rokuB)

tady je hezky vidět vnímání a pochopení textu, psal to kluk

Lipi4

35308)  Lipi4 (07.02.2014 21:46)

Leelee, co??? Já myslela, že jsi v listopadu

Rowana

35307)  Rowana (07.02.2014 21:45)

Lee, ty máš dnes narozky? FB mi to zazdil.

Lipi, nemít tě, tak jsem ztracená. Fakt jsem to sportovně nějak nevychytala. O víkendu u babičky to budu muset napravit. To budu i v dosahu televize, takže mi žádné výmluvy asi nepomohou.

leelee

35306)  leelee (07.02.2014 21:39)

mimochodem další perlička z fb (dnešní) když už řešíme tu Olimpiádu...
Všem bych chtěl poděkovat za blahopřání k mým narozeninám. Zvlášní dík patří soudruhům z Ruska, kteří se na mojí počest rozhodli pořádat Olympidádu...

«   1 ... 166 167 168 169 170 171 172 173 174 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek