


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442183×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35324) HMR (08.02.2014 08:34)
bingo! Eda za mlada... mimochodem jsem vážně ráda, že neexistují veřejné záznamy mých mladých let...
35321) SestraTwilly (08.02.2014 08:24)
A koho že to zabili? Hneď z rána také hororové správy prinášaš.
35313) Lipi4 (07.02.2014 21:55)
leelee, nikdy nevíš co technika vyvede ... třeba hodně lidí má FB videa a já ho nemám
(fňuk)
35310) Rowana (07.02.2014 21:51)
Uff, to jsem ráda, že jsem je malý ignorant a ne velký. Spadl mi kámen ze srdce.
35309) leelee (07.02.2014 21:47)
Row tohle psal jede exot kterýho mám v přátelích (mimochodem, původně ho znám pod přezdívkou Křoví)
já narozeniny... hmm počkej třičtvrtě roku
tady je hezky vidět vnímání a pochopení textu, psal to kluk
35307) Rowana (07.02.2014 21:45)
Lee, ty máš dnes narozky?
FB mi to zazdil.
Lipi, nemít tě, tak jsem ztracená. Fakt jsem to sportovně nějak nevychytala. O víkendu u babičky to budu muset napravit. To budu i v dosahu televize, takže mi žádné výmluvy asi nepomohou.
35306) leelee (07.02.2014 21:39)
mimochodem další perlička z fb (dnešní) když už řešíme tu Olimpiádu...
Všem bych chtěl poděkovat za blahopřání k mým narozeninám. Zvlášní dík patří soudruhům z Ruska, kteří se na mojí počest rozhodli pořádat Olympidádu...
35325) HMR (08.02.2014 09:11)
ahoj, ty lichometnice jedna... to říká někdo, kdo má dvě děti a padesát kilo i s postelí?????