Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 167 168 169 170 171 172 173 174 175 ... 1936   »

Lipi4

35305)  Lipi4 (07.02.2014 21:37)

Row, v pohodě ... od toho jsem tu já jako sportovní komentátor, abych prudila

Rowana

35304)  Rowana (07.02.2014 21:36)

Krásný večer přeju. Koukám, že jsem pěkný ignorat. Úplně mi uniklo, že OH už začaly.

Lipi4

35303)  Lipi4 (07.02.2014 20:52)

1. zpravodajství
Ž Akrobatické lyžování - jízda v boulých (N. Sudová, T. Vaculíková)
Včera je se jela 1. kvalifikace do finále. Naše holky se bohužel neprobojovaly do první 10. .. Zítra se jede druhá kvalifikace a následně i finále, tak uvidíme jak holky zaberou
11. Sudová 20,38,
20. Vaculíková 17,46


Dále v zítřejším programu-
M Saně - 1. jízda (O. Hyman)
M Skoky na lyžích - kvalifikace, jednotlivci střední můstek (L. Hlava, R. Koudelka, J. Janda, J. Matura)
Ž Běh na lyžích - skiatlon (E. Vrabcová-Nývltová, P. Nováková, K. Moravcová)
M Biatlon - sprint (O. Moravec, J. Soukup, M. Šlesingr, T. Krupčík)

Kate

35302)  Kate (07.02.2014 20:31)

Bohužel... :)

Lipi4

35301)  Lipi4 (07.02.2014 20:27)

A budeš tam i ty??

Kate

35300)  Kate (07.02.2014 20:25)

Asi se z.toho vzteknu. Dneska je HP. :) S Robem. A na ČT Sport je film o rychlobruslařce Martině Sáblíkové - Sama proti času. Bude tam náš gympl.
Lipi, hoď echo. ;)

Lipi4

35299)  Lipi4 (07.02.2014 20:23)

S největší pravděpodobností obdrží zpětně zlatou medaily Kateřina Neumannová a Lukáš Bauer v běhu na lyžích .... " title="http://www.ceskatelevize.cz/zoh/ceska-vyprava/261403-dopingove-spekulace-bauerovi-a-neumannove-by-mohlo-pripadnout-zlato-z-turina/" target="blank">http://www.ceskatelevize.cz/zoh/ceska-vyprava/261403-dopingove-spekulace-bauerovi-a-neumannove-by-mohlo-pripadnout-zlato-z-turina/
... jestli i letos budeme volit Misáka ZOH, tak bych tam nominovala i hokejisty ze Slovenska (váš vlajkonoš je )
... .
... No nic jde se koukat na Roberta v HP4

Lipi4

35298)  Lipi4 (07.02.2014 20:20)

Kate

35297)  Kate (07.02.2014 20:14)

Do ..... TEĎ jsem zjistila, že nám ČT Sport funguje. Dívala jsem se na OH na slovenským programu. :D

Lipi4

35296)  Lipi4 (07.02.2014 18:23)

My a Zeman ani neudělal ostudu

Lipi4

35295)  Lipi4 (07.02.2014 18:11)

Slovesnkooooo

Lipi4

35294)  Lipi4 (07.02.2014 18:02)

Kate, ZOH bude vysíláno hlavne na CT4.... My půjdeme ke konci nástupu výprav... Podle ruské azbuky

Kate

35293)  Kate (07.02.2014 17:32)

Já se dívám na STV1. Na Čt2 to ignorují a Čt 4 nemáme. Musím si to zítra naladit.

Lipi4

35292)  Lipi4 (07.02.2014 16:34)

Za chvíli, to začne

Nana, já tu jsem

Nana08

35291)  Nana08 (07.02.2014 16:00)

Holky je tady nekdo??? :( :( :( :/ :/

Lipi4

35290)  Lipi4 (07.02.2014 09:04)

Tak dneska to začíná nástup v 17:00 na slavnostní zahájení

PS: Včera byly už první soutěže a to krasobruslení týmu .... tam bohužel nejsem, protože nemáme sportovní dvojici a naši tanečníci by se nejspíše nekvalifikovali :p :p :p :p

leelee

35289)  leelee (06.02.2014 23:57)

něco pro pobavení:
Prosim,mate nekdo tip,kam se dava spravit notebook,kteremu zvidave dite vydloubalo klavesnici? Par pismenek je mimo a nevim,cim to nalepit zpet. Mate s tim nekdo zkusenost?
...

ne neni to moje klávesnice, a ne nemůžu se bavit na fb

SestraTwilly

35288)  SestraTwilly (06.02.2014 23:18)

ahojte dievčatá:)

Kate

35287)  Kate (06.02.2014 23:07)

Kati, to se mi bude krásně usínat, doufám, že se bude líbit.
Dobrou noc všem.

SestraTwilly

35286)  SestraTwilly (06.02.2014 23:02)

ahoj Kati už sa chystám aj na teba
A Ema,aké novinky zdejší?
A budú prekážky!!!!! hurá!!!!

«   1 ... 167 168 169 170 171 172 173 174 175 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek