


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442180×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35304) Rowana (07.02.2014 21:36)
Krásný večer přeju. Koukám, že jsem pěkný ignorat. Úplně mi uniklo, že OH už začaly.
35303) Lipi4 (07.02.2014 20:52)
1. zpravodajství
Ž Akrobatické lyžování - jízda v boulých (N. Sudová, T. Vaculíková)
Včera je se jela 1. kvalifikace do finále. Naše holky se bohužel neprobojovaly do první 10. .. Zítra se jede druhá kvalifikace a následně i finále, tak uvidíme jak holky zaberou
11. Sudová 20,38,
20. Vaculíková 17,46
Dále v zítřejším programu-
M Saně - 1. jízda (O. Hyman)
M Skoky na lyžích - kvalifikace, jednotlivci střední můstek (L. Hlava, R. Koudelka, J. Janda, J. Matura)
Ž Běh na lyžích - skiatlon (E. Vrabcová-Nývltová, P. Nováková, K. Moravcová)
M Biatlon - sprint (O. Moravec, J. Soukup, M. Šlesingr, T. Krupčík)
35300) Kate (07.02.2014 20:25)
Asi se z.toho vzteknu.
Dneska je HP.
S Robem.
A na ČT Sport je film o rychlobruslařce Martině Sáblíkové - Sama proti času. Bude tam náš gympl.
Lipi, hoď echo.
![]()
35299) Lipi4 (07.02.2014 20:23)
S největší pravděpodobností obdrží zpětně zlatou medaily Kateřina Neumannová a Lukáš Bauer v běhu na lyžích
.... " title="http://www.ceskatelevize.cz/zoh/ceska-vyprava/261403-dopingove-spekulace-bauerovi-a-neumannove-by-mohlo-pripadnout-zlato-z-turina/
" target="blank">http://www.ceskatelevize.cz/zoh/ceska-vyprava/261403-dopingove-spekulace-bauerovi-a-neumannove-by-mohlo-pripadnout-zlato-z-turina/
... jestli i letos budeme volit Misáka ZOH, tak bych tam nominovala i hokejisty ze Slovenska (váš vlajkonoš je
)
... .
... No nic jde se koukat na Roberta v HP4
35297) Kate (07.02.2014 20:14)
Do .....
TEĎ jsem zjistila, že nám ČT Sport funguje.
Dívala jsem se na OH na slovenským programu. ![]()
35294) Lipi4 (07.02.2014 18:02)
Kate, ZOH bude vysíláno hlavne na CT4.... My půjdeme ke konci nástupu výprav... Podle ruské azbuky
35293) Kate (07.02.2014 17:32)
Já se dívám na STV1. Na Čt2 to ignorují a Čt 4 nemáme.
Musím si to zítra naladit.
35290) Lipi4 (07.02.2014 09:04)
Tak dneska to začíná
nástup v 17:00 na slavnostní zahájení
PS: Včera byly už první soutěže a to krasobruslení týmu .... tam bohužel nejsem, protože nemáme sportovní dvojici a naši tanečníci by se nejspíše nekvalifikovali
35289) leelee (06.02.2014 23:57)
něco pro pobavení:
Prosim,mate nekdo tip,kam se dava spravit notebook,kteremu zvidave dite vydloubalo klavesnici? Par pismenek je mimo a nevim,cim to nalepit zpet. Mate s tim nekdo zkusenost?
...
ne neni to moje klávesnice, a ne nemůžu se bavit na fb
35287) Kate (06.02.2014 23:07)
Kati, to se mi bude krásně usínat, doufám, že se bude líbit.
Dobrou noc všem. ![]()
35286) SestraTwilly (06.02.2014 23:02)
ahoj Kati
už sa chystám aj na teba
A Ema,aké novinky zdejší?
A budú prekážky!!!!! hurá!!!!
35305) Lipi4 (07.02.2014 21:37)
Row, v pohodě
... od toho jsem tu já jako sportovní komentátor, abych prudila