


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442151×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35462) SestraTwilly (13.02.2014 21:11)
Hani,máš pocit,že som nejaký násilnícky tip?
Ja som v podstate mierumilovný človek...
35459) SestraTwilly (13.02.2014 21:01)
tak biť sa kvôli takému na nič hokeju sa určite neoplatí...našťastie som to nevidela,asi by ma rachlo...
35457) SestraTwilly (13.02.2014 20:29)
Čau Hani
ani vaši,ani naši sa nevyznamenali nejako výnimočne...nemáme si čo vyčítať
35456) HMR (13.02.2014 19:30)
mnó, tak můžeme porovnávat komu namlátili víc... asi abychom se nehádali, že?
35455) Lipi4 (13.02.2014 13:40)
Slovesko - USA
Slováci stejně jako Češi mají dresy v retro stylu z dobn ČSR ![]()
35450) Lipi4 (12.02.2014 19:43)
Ostatní asi zapomněly, co se sluší a patří
... když je hokej, tak leť na FFko a fandi
... to je tvá povinost, jinak tě čeká krutý trest ![]()
35465) SestraTwilly (13.02.2014 21:20)
keď sme sa stretli,mala si zo mňa snáď strach?Mňa sa ani vlastní žiaci,ani dcéra a dokonca ani pes neboja.
ani muž musím dodať...