


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441977×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36304) SestraTwilly (05.04.2014 21:38)
Lee,si môj človek,
lebo ja tiež a musím povedať,že sa mi to nie vždy darí...
36298) emam (03.04.2014 21:50)
Uááá, bouřka konečně dorazila. Tak jdu honem spát než my vzbudí děti a bude zas po spánku
Dobrou
36297) emam (03.04.2014 21:42)
Já to tušila, ale musela jsem to zkusit
KAtuš, kdy je u vás žehlící den?
36296) Lipi4 (03.04.2014 21:39)
ST, povlečení a prostěradlo
... prostě ložní prádlo
Em, víš, že ani ne
36293) Lipi4 (03.04.2014 21:25)
žehlení mě naštěstí čeká až zítra
... hlavně žehlím jenom košile, plíny, cejchy, utěrky a kapesníky
, což jednou za tejden jde
36292) emam (03.04.2014 21:23)
A pak "Žehlení, žehlení - konce tomu není" To znám a taky mě to asi o víkendu čeká
36305) emam (05.04.2014 23:12)