Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 1936   »

emam

36365)  emam (14.04.2014 21:14)

nemyslíš - zaplatíš

emam

36364)  emam (14.04.2014 21:13)

Katí

emam

36363)  emam (14.04.2014 21:13)

Hanííííííííí

SestraTwilly

36362)  SestraTwilly (14.04.2014 20:32)

A čo ťa prepadla chrípka?

SestraTwilly

36361)  SestraTwilly (14.04.2014 19:40)

Čau Hani!!!!!!!! Dúfam,že ti je dnes dobre:-)

SestraTwilly

36360)  SestraTwilly (13.04.2014 10:35)

Dúfam,že tak dlho,aspoň kým napíšeš niečo nové....:-)
Hani,teraz musím končiť,ozvem sa ti poobede. Nazaj sa teším,že si tu a v poriadku. Zatiaľ ahoj.B)
:-)

SestraTwilly

36359)  SestraTwilly (13.04.2014 10:14)

Tak to si oddýchnutá,plná elánu a nápadov na písanie....že áno.:-)Som rada,že si spáť.:-)

SestraTwilly

36358)  SestraTwilly (13.04.2014 09:59)

Hmm,tak v posteli...tak to je zaujímavá skrýša

HMR

36357)  HMR (13.04.2014 09:24)

hmmm... v posteli...
AHOJJJJJJJ!!!!!!!!!!

SestraTwilly

36356)  SestraTwilly (13.04.2014 08:35)

Ahoooj Hani!!!!!!Ja som myslela,že si emigrovala.;) :) Kde si sa skrývala?

36355)  Nana (11.04.2014 13:49)

HOLKY kde ste?? Je mi tu samej smutno:'-( :'-( :'-( :'-( :'-(

36354)  Nana (10.04.2014 21:53)

Dneska je tu nejako chmurno...:'-( :'-( :'-(

36353)  Nana (09.04.2014 15:55)

Uznávam.. Rodičia zavelia a puberta je v prdeli .. :/ hehehe uz se teším <3

Kate

36352)  Kate (09.04.2014 10:01)

Nano, mně to spíš přijde jako víc času na učení. Ale slibuju, že další kapitola bude do konce týdne. ;)

36351)  Nana (09.04.2014 01:43)

No jo to počasí. U nás sviti slunicko ale je totak.... :D :D :D Kate máš aspoň vice času ná psani .. A ked pridavas kapitolky castruc máme te vice a vice radí Kaťuško a máme vice ceho cist a chvalit ...

Kate

36350)  Kate (08.04.2014 10:47)

Ahojte Tak já jsem taky nějaká více nachlazená. A jo, nejspíš to bude počasím.

SestraTwilly

36349)  SestraTwilly (07.04.2014 23:14)

Ema idem už tiež spať,dobrú noc a pekné sny.:)

emam

36348)  emam (07.04.2014 23:13)

Ty jsi opravdový vášnivý Čtenář
Dbrou noc, zlato. Vynasnaží se zase brzy něco vyplodit;)

SestraTwilly

36347)  SestraTwilly (07.04.2014 23:11)

no keď sa mi niečo veľmi páči,tak si to prečítam aj viac krát...

emam

36346)  emam (07.04.2014 23:04)

Cože? Třikrát? Tak to je mazec!

«   1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek