


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441965×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36360) SestraTwilly (13.04.2014 10:35)
Dúfam,že tak dlho,aspoň kým napíšeš niečo nové....![]()
Hani,teraz musím končiť,ozvem sa ti poobede. Nazaj sa teším,že si tu a v poriadku. Zatiaľ ahoj.
![]()
36359) SestraTwilly (13.04.2014 10:14)
Tak to si oddýchnutá,plná elánu a nápadov na písanie....že áno.
Som rada,že si spáť.![]()
36356) SestraTwilly (13.04.2014 08:35)
Ahoooj Hani!!!!!!Ja som myslela,že si emigrovala.
Kde si sa skrývala?
36353) Nana (09.04.2014 15:55)
Uznávam.. Rodičia zavelia a puberta je v prdeli .. :/ hehehe
uz se teším <3
36352) Kate (09.04.2014 10:01)
Nano, mně to spíš přijde jako víc času na učení.
Ale slibuju, že další kapitola bude do konce týdne.
36351) Nana (09.04.2014 01:43)
No jo to počasí. U nás sviti slunicko ale je totak....
Kate máš aspoň vice času ná psani .. A ked pridavas kapitolky castruc máme te vice a vice radí Kaťuško a máme vice ceho cist a chvalit
...
36350) Kate (08.04.2014 10:47)
Ahojte
Tak já jsem taky nějaká více nachlazená.
A jo, nejspíš to bude počasím.
36348) emam (07.04.2014 23:13)
Ty jsi opravdový vášnivý Čtenář
Dbrou noc, zlato. Vynasnaží se zase brzy něco vyplodit
36347) SestraTwilly (07.04.2014 23:11)
no keď sa mi niečo veľmi páči,tak si to prečítam aj viac krát...
36365) emam (14.04.2014 21:14)