Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 1936   »

SestraTwilly

36445)  SestraTwilly (18.04.2014 23:13)

kokteily sú nebezpečné v tom,že ich pijeme ako vodu...len potom tie následky... :D

Lipi4

36444)  Lipi4 (18.04.2014 23:13)

chceš fotku??

emam

36443)  emam (18.04.2014 23:12)

Já si to vůbec neumím představit, takže jediné řešení je to vyzkoušet

Lipi4

36442)  Lipi4 (18.04.2014 23:08)

aby, jsi se nepocintala až budeš otevírat pusinu a lejt ty dva panáky najednou

HMR

36441)  HMR (18.04.2014 23:06)

a dívala ses na složení? přiznávám, že kombinovat rajčatový a pomerančový džus s cibulí mě lehce děsí...

emam

36440)  emam (18.04.2014 23:03)

U mě je volba jasná, beru tu třetí variantu

HMR

36439)  HMR (18.04.2014 23:00)

http://koktejly.eu/bloody-mary/
http://koktejly.eu/zombie/
hele, co jsem našla... http://koktejly.eu/vampiro/
griotku a vodku chápu, ale na co je ten ubrousek?

Lipi4

36438)  Lipi4 (18.04.2014 22:56)

Tak já jsem teď u babi, tam se k pc nedostanu (sedí u něj bratři a já jsem na debilovi) ... já myslela, až budu u svého pc na druhém konci Prahy
... .. . chtěla bych krvavý záda , prosím

SestraTwilly

36437)  SestraTwilly (18.04.2014 22:55)

nechám to na teba...ani jeden nepoznám.

HMR

36436)  HMR (18.04.2014 22:53)

ST, a co bys ráda? Krvavou Mařku? Einštejnův mozek? Zombii?
Lipi, cák já vím, jak to u vás probíhá? když máš tu velkou rodinu...

Lipi4

36435)  Lipi4 (18.04.2014 22:52)

a sedět??? :D

SestraTwilly

36434)  SestraTwilly (18.04.2014 22:50)

vidím,že tu už fičia kokteily...Hani keď nalievaš,nalej aj mne jeden

emam

36433)  emam (18.04.2014 22:36)

Tak v těch se neorientuju, ale koukala jsem na posledním srazu, jak to mezi holkama frčí

HMR

36432)  HMR (18.04.2014 22:33)

Em, radši koktejly...sladké
Lipi, no když si sedneš...

emam

36431)  emam (18.04.2014 22:28)

Kočky budou na něco sladkého... Baileys?

Lipi4

36430)  Lipi4 (18.04.2014 22:23)

Ja myslela večer, az budu u pc

HMR

36429)  HMR (18.04.2014 22:22)

nech to na úterý, podělí bude lehce kritické...
náhodou... roztomilé...

Lipi4

36428)  Lipi4 (18.04.2014 22:22)

A jej, blba automatická oprava v mobilu

Lipi4

36427)  Lipi4 (18.04.2014 22:21)

Neni, v pondělí to rozhybu a pokusím se do týdne stanovit přesný termín

HMR

36426)  HMR (18.04.2014 22:16)

Em, záleží čeho a v jaké společnosti...
Lipi, hm... doufám, že nebudu jen ČUČET už je nějaký bližší termín?

«   1 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek