Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 1936   »

emam

36525)  emam (22.04.2014 22:35)

Kate Jazze vždycky

Kate

36524)  Kate (22.04.2014 22:31)

Em, ok, co si jen budeš přát... ;)
Dobrou noc všem. :)

Lipi4

36523)  Lipi4 (22.04.2014 22:28)

Ale nebyla ... Ty starší by se postarali o ty mladší

emam

36522)  emam (22.04.2014 22:26)

Jo, to bych pak už asi byla na odvoz

Lipi4

36521)  Lipi4 (22.04.2014 22:19)

Já vím ... ale ty jsi to napsala, tak krááásně :D :D :D :D

Twilly

36520)  Twilly (22.04.2014 22:18)

Další?... Jé, miluju dezinformace, muehehehehe

emam

36519)  emam (22.04.2014 22:18)

Co vím tak nééééééééé Já tě Vždyť víš

Lipi4

36518)  Lipi4 (22.04.2014 22:16)

Ty čekat dvojčata ????

emam

36517)  emam (22.04.2014 22:15)

Copak je Jazz ital nebo franzous, aby se specializoval jen na něco? Kate!
Katuš, co by pak říkali černoši?
Co se Voletrry týče, já jsem zatím bez omezení (tedy až na ty dva outěžky)

Lipi4

36516)  Lipi4 (22.04.2014 22:11)

Organizátor konečně vyndal hlavu z mouky, droždí, cukru a vajec

Twilly

36515)  Twilly (22.04.2014 22:09)

A organizátor se ozval. Ahoj, Jitu

Lipi4

36514)  Lipi4 (22.04.2014 22:07)

Holky, když tu jste nechcete zvolit termín Dovolené ve Voltere???

SestraTwilly

36513)  SestraTwilly (22.04.2014 22:02)

ja viem Lee...preto sa pýtam

leelee

36512)  leelee (22.04.2014 22:00)

ST bílá je lednice... většinou:D

SestraTwilly

36511)  SestraTwilly (22.04.2014 21:59)

a to sa akože rozdeľuje na biely,teda povolený hocikedy a potom čierny povolený len po 22 hod.?:p :D :D

Lipi4

36510)  Lipi4 (22.04.2014 21:59)

Jeeeeeeeeee Krviinka ..... Krásný večer

Twilly

36509)  Twilly (22.04.2014 21:56)

Bílý sex je legákní i před desátiu večerní

SestraTwilly

36508)  SestraTwilly (22.04.2014 21:55)

dievčatá,teda...

Kate

36507)  Kate (22.04.2014 21:55)

Em, já myslela, že po Jazzovi posílám jenom těstoviny a italská jídla...

leelee

36506)  leelee (22.04.2014 21:53)

em po 22 už je to legální, ne?:D

«   1 ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek