


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441921×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36517) emam (22.04.2014 22:15)
Copak je Jazz ital nebo franzous, aby se specializoval jen na něco?
Kate!
Katuš, co by pak říkali černoši?
Co se Voletrry týče, já jsem zatím bez omezení (tedy až na ty dva outěžky)
36511) SestraTwilly (22.04.2014 21:59)
a to sa akože rozdeľuje na biely,teda povolený hocikedy a potom čierny povolený len po 22 hod.?
36507) Kate (22.04.2014 21:55)
Em, já myslela, že po Jazzovi posílám jenom těstoviny a italská jídla...
36525) emam (22.04.2014 22:35)
Kate
Jazze vždycky