


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441909×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36544) Lipi4 (24.04.2014 23:12)
Já šla vařit a tady se pařilo .....příště nikam nechodit
, proč vlastně chlapy potřebují jíst???
36528) SestraTwilly (22.04.2014 22:47)
mne je to myslím jedno...len sa mi to zdá skoro...kde je ešte leto
36545) leelee (24.04.2014 23:34)
to já taky...
nevěřily byste co dá práce odsekat bábovku ze skleněný formy bez úhony na obou stranách