


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441934×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36484) SestraTwilly (22.04.2014 21:04)
Ema,to by bolo síce lákavé,ale asi by sme umreli od hladu...alebo boli tlstí ako v Amerike,kde jedia len hamburgery
36483) emam (22.04.2014 21:03)
Jedno teplé jídlo denně pro šest lidí musí být. Pravda, ne vždy je to na mě, ale i tak
36476) emam (22.04.2014 20:30)
Dítka v hajanech jsou i můj sen. Psala bych, až bych brečela. Jenže jsme si odpoledne přispali a vidím to na jeden z nekonečných večerů
36475) Twilly (22.04.2014 20:27)
Dnes jsem jeden dopsala. Za chvíli jej hodím do administrace. Jen co půjde dítko do hajan
36474) SestraTwilly (22.04.2014 20:15)
No snáď si segra najde dôvod,aby napísala ďaľší Dôvod,že segro.
36473) Kate (22.04.2014 20:10)
Ahojte...
Twilly!
Doufám, že mi tento namáhavý týden plný písemek vylepšíš a potěšíš mě Důvodem.
36472) SestraTwilly (22.04.2014 20:07)
Ahojte dievčence moje.![]()
Konečne je tu trochu plnšie...niekedy sa tu bojím,ako je tu prázdno a KONEČNE JE TU MOJA DRAHÁ SESTRIČKA...HURÁ
36469) HMR (22.04.2014 19:15)
hm... tak hlasité to nejní... ale pršelo skoro celé odpoledne... konečně!
36467) HMR (22.04.2014 18:55)
jj, to bude ono... a někdo tady sliboval pokráčko, než zmizel definitivně... no, co se dá dělat...
Em, ahoj, doháníš resty?
36466) emam (22.04.2014 16:54)
Lindo, není to náhodou toto http://stmivani-ff.cz/series/je-krasne-hrisny/
36485) leelee (22.04.2014 21:12)
jestli ono to nebude tim, že nevařím
... jenom přílžitostně peču