


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441908×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36561) HMR (26.04.2014 20:20)
mnó... vážně? to je ale chyba! protože: jsou věci mezi nebem a zemí, Horatio!
36560) SestraTwilly (26.04.2014 20:14)
Takže ideš pozerať Hani?Už za chvíľu to začína...len dúfam,že vieš,že upíry tam nie sú,ani vlkodlaci.
36556) SestraTwilly (26.04.2014 19:27)
Tvrdé y by sa tam vizuálne nehodilo....Šejkspýr...no fuj. To mäkké tam sedí ako riťka na šerbel. No nie?
36555) Kate (26.04.2014 19:22)
Šejkspír.
Tak na to mrknu. Ale na dnešní večer mi nejspíš učaruje Sherlock Holmes. ![]()
36553) SestraTwilly (26.04.2014 19:17)
Upozorňujem,že Šejkspír píše moja dcéra...riadi sa heslom,píš ako počuješ a musím povedať,že sa mi to celkom páči.
36565) Twilly (26.04.2014 20:53)
Ale joooooo