


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441906×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36600) emam (26.04.2014 22:26)
Modurost šediny přináší...
Charliemu? to dělá ten knír ve filmovem zpracování. Ale je pravda, že upíra na koně nedáš
36599) Twilly (26.04.2014 22:22)
To si píš. Dnes som si musela dokonca kúpiť farbu na vlasy. Čím je intenzívnejšia moja "kvalifikácia", tým mám belšie vlasy.
36597) SestraTwilly (26.04.2014 22:19)
oj segro,väčšiu pravdu si nemohla vysloviť...myslím,že to máš podobné...
36595) Twilly (26.04.2014 22:18)
Katuš ona Kačen je docela dobře trénovaná i ve hře na nervy. Naše Tereza jí zabezpečila docela slušnou kvalifikaci
36594) Kate (26.04.2014 22:09)
Ano, Katí, tak jsem to přesně myslela.
Ale já na nic nehraju... občas na nervy.
Ale hrála jsem na flétnu, kdysi dávno. ![]()
36593) SestraTwilly (26.04.2014 22:06)
Katka,akože to ja som tá krásna učiteľka
...teba by som rada učila.mala by si samé jednotky u mňa
36592) emam (26.04.2014 22:05)
Tímhle prizmatem by se to asi dalo přijmout
A co takový hustiti a Twilight. Kdo by asi vyfasoval pásku přes oko?
36589) emam (26.04.2014 21:58)
obdĺžnikovitý - to je slovo, panečku. Málem jsem si na tom vylámala jazyk. Slovenština je tak super! Ale chvála Bohu za Cyrila a Metoděje, já bych ty přesmyčky asni nedala. Už teď jsem s gramatikou na štíru
Já ti dám Emušu
36588) Kate (26.04.2014 21:56)
Haní, já to nějak nezvládla, teď se učím Husitský války a mamka to má přepnuté na něčem jiným.
Na Markíze dávají Moje krásná učitelka, Katí. ![]()
36586) SestraTwilly (26.04.2014 21:51)
Ema to je taký obdĺžnikovitý utvar stojaci na nábytku a neuveriteľne žere čas
36605) emam (26.04.2014 22:36)
Ale Volturiovi za vozovou hradou se mi moc nezdají