Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 ... 1936   »

emam

36605)  emam (26.04.2014 22:36)

Ale Volturiovi za vozovou hradou se mi moc nezdají

Kate

36604)  Kate (26.04.2014 22:36)

Caius s cepem

emam

36603)  emam (26.04.2014 22:34)

Když se tam nepromění tak proč ne

HMR

36602)  HMR (26.04.2014 22:34)

oni těch koní zase tak moc neměli... za to takový Caius s cepem...

Kate

36601)  Kate (26.04.2014 22:32)

A vlkodlak na koni, hm?

emam

36600)  emam (26.04.2014 22:26)

Modurost šediny přináší...
Charliemu? to dělá ten knír ve filmovem zpracování. Ale je pravda, že upíra na koně nedáš

Twilly

36599)  Twilly (26.04.2014 22:22)

To si píš. Dnes som si musela dokonca kúpiť farbu na vlasy. Čím je intenzívnejšia moja "kvalifikácia", tým mám belšie vlasy.

Twilly

36598)  Twilly (26.04.2014 22:20)

Čéče já bych tu pásku přes oko dala asi Charliemu

SestraTwilly

36597)  SestraTwilly (26.04.2014 22:19)

oj segro,väčšiu pravdu si nemohla vysloviť...myslím,že to máš podobné...

SestraTwilly

36596)  SestraTwilly (26.04.2014 22:18)

na nervy viem hrať pomaly lepšie ako na klavír aj ja

Twilly

36595)  Twilly (26.04.2014 22:18)

Katuš ona Kačen je docela dobře trénovaná i ve hře na nervy. Naše Tereza jí zabezpečila docela slušnou kvalifikaci

Kate

36594)  Kate (26.04.2014 22:09)

Ano, Katí, tak jsem to přesně myslela. Ale já na nic nehraju... občas na nervy. :D Ale hrála jsem na flétnu, kdysi dávno. :)

SestraTwilly

36593)  SestraTwilly (26.04.2014 22:06)

Katka,akože to ja som tá krásna učiteľka ...teba by som rada učila.mala by si samé jednotky u mňa;)

emam

36592)  emam (26.04.2014 22:05)

Tímhle prizmatem by se to asi dalo přijmout :)

A co takový hustiti a Twilight. Kdo by asi vyfasoval pásku přes oko?

Twilly

36591)  Twilly (26.04.2014 22:02)

Copa, Emuše se ti nelíbí? Dyť to je klasika, odvozeno od Twilluše

HMR

36590)  HMR (26.04.2014 22:00)

jó... Boží bojovníci! to je pěkný masakr

emam

36589)  emam (26.04.2014 21:58)

obdĺžnikovitý - to je slovo, panečku. Málem jsem si na tom vylámala jazyk. Slovenština je tak super! Ale chvála Bohu za Cyrila a Metoděje, já bych ty přesmyčky asni nedala. Už teď jsem s gramatikou na štíru

Já ti dám Emušu

Kate

36588)  Kate (26.04.2014 21:56)

Haní, já to nějak nezvládla, teď se učím Husitský války a mamka to má přepnuté na něčem jiným.
Na Markíze dávají Moje krásná učitelka, Katí. ;)

Twilly

36587)  Twilly (26.04.2014 21:54)

...keď ťa k nemu ovšem dieťa pustí, alo práve naznačila Emuša

SestraTwilly

36586)  SestraTwilly (26.04.2014 21:51)

Ema to je taký obdĺžnikovitý utvar stojaci na nábytku a neuveriteľne žere čas;)

«   1 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek