Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... 1936   »

SestraTwilly

36665)  SestraTwilly (30.04.2014 22:43)

Lee niektorí sme tak originální,že je to k neuneseniu
Hani vítaj v klube;)

HMR

36664)  HMR (30.04.2014 22:36)

LL, jo a na podruhé už jsem to pochopila... taky čtverečkuju... chjo, zlatý analog... a kus alobalu na anténě...
Kate, ťukej, ťukej, ale klidně se i vyjadřuj...

leelee

36663)  leelee (30.04.2014 22:35)

ale, no tak , každej jsme originální exemplář:D

Kate

36662)  Kate (30.04.2014 22:35)

*radši se k tomuto tématu nevyjadřuje a dál si ťuká do klávesnice písmenka*

SestraTwilly

36661)  SestraTwilly (30.04.2014 22:22)

no tak sestra je extra trieda...(smailík žiarlivosti)

leelee

36660)  leelee (30.04.2014 22:19)

ST Twily obvykle cokoliv se dalo vysvětlit více způsoby vysvětlovala jinak než bylo v plánu

HMR třeba proto aby se to neslepilo?
ne kolíčky nedošly (ikdyž nějakej kolíčkovej vtvor zůstal v práci aby doschnul)

SestraTwilly

36659)  SestraTwilly (30.04.2014 22:19)

HMR

36658)  HMR (30.04.2014 22:16)

ST, že ty máš už digitální přenos, že? a čtverečkuješ?
LL, že by došly kolíčky?

SestraTwilly

36657)  SestraTwilly (30.04.2014 22:16)

alebo sa musím prihlásiť na kurz češtiny:p

SestraTwilly

36656)  SestraTwilly (30.04.2014 22:14)

teraz som úplne mimo...týmto vaším dvojzmyslom nerozumiem.Bude to buď tým,že mi rodičia kúpili dlhé vedenie,alebo som unavená a tým pádom vypnutá

leelee

36655)  leelee (30.04.2014 22:13)

no lepil třísku k dřevotřísce (asi OSB deska, doufám) ta se chytla kolíček šel sundat dostáváme se k otázce proč dřevo lepený lepidlem na dřevo fixuje dřevěnym a ne plastovym kolíčkem

emam

36654)  emam (30.04.2014 22:08)

A chytlo? I s podkladem?

HMR

36653)  HMR (30.04.2014 22:08)

a chytl to? nebo mu to uteklo?

leelee

36652)  leelee (30.04.2014 22:08)

s tím škrtem/škrtáním Twilly by se bavila dvosmysly :D

leelee

36651)  leelee (30.04.2014 22:06)

mám další příspěvek do jazykovědného okénka
sem něco lepil tak, sem kontroloval jestli se to nechytlo

HMR

36650)  HMR (30.04.2014 22:06)

když už vymysleli takové krásné slovo škrt, přece ho nepoužijí jen jednou, ne?

emam

36649)  emam (30.04.2014 22:04)

I když se možná mýlím, českou gramatiku museli vytvářet částeční škrti, když jedno slovo má tolik použití:p

SestraTwilly

36648)  SestraTwilly (30.04.2014 21:59)

a máme tu jazykovedné okienko...online

HMR

36647)  HMR (30.04.2014 21:56)

jeden škrt /krácení i škrtání sirkou - jednou/, dva škrty /to samé, jen dvakrát/... škrt! škrt! ... právě zapaluji! anebo je to všechno o někom, kdo je prostě Škrt! ať žije strýček Skrblík! a čeština vůbec!

emam

36646)  emam (30.04.2014 21:55)

To ano, ale "jeden škrt". To víš, českou gramatiku asi nevytvářeli žádní škrti

«   1 ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek