Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 1936   »

Lipi4

36685)  Lipi4 (04.05.2014 21:24)

Že by jsme to vymyslely, jako pozdní oslavu mých narozenin??

Lipi4

36684)  Lipi4 (04.05.2014 21:09)

Ahaaaaa, tak mu nech děti a užijeme si to samy

emam

36683)  emam (04.05.2014 21:07)

TO nevíš, že mám muže zapřísáhlého abstinenta?:p

Lipi4

36682)  Lipi4 (04.05.2014 21:01)

Nebo spíš nějak vymyslet, kam dát na jedno odpoledne děti a jít si to užít s Viktorem .. já už teď vymýšlím komu půjčím na 1. máje dítě, ať ho opět nemusím nahánět po celý vinici

emam

36681)  emam (04.05.2014 20:54)

Cítím lehkou závist. Nejspíš mám rok na to vymyslet nějak výmluvu, abych se mohla přidat

Lipi4

36680)  Lipi4 (04.05.2014 20:53)

Poslední věta??? 1.5. je na vinici u Pražského hradu Svátek Růžového vína (degustace - vlastně je to docela zajímavá chlastačka ) a Ondra mě co pět minut pusinkoval pod kaštanem

emam

36679)  emam (04.05.2014 20:14)

Koukám, že jsem vytuhla s odpovědí na hodně dlouho
Lipinko, té poslední větě nerozumím

Lipi4

36678)  Lipi4 (02.05.2014 22:47)

nosičů košťat???
... Ondra pálení zvládnul s babi a tetou u Šárky a já jsem pro změnu bla v kině .... a já rozhodně neuschnu .. Ondra měl pusinkovanou na Svátku Růžového vína

emam

36677)  emam (02.05.2014 22:42)

Pálit jsme nestihli, ale uschnout mě mužíček rozhodně nenechá Snad jste na tom stejně:)
Lipi, máš nějaké hlášení o ztrátě nosičů košťat?

Lipi4

36676)  Lipi4 (02.05.2014 21:37)

Koukám, že FJnoc a 1. máj si asi vybraly svou daň, co?? .. Že je nás tu tak málo ... Jakou čarodějku jsme to neuchránily?? Která nedostala pusu pod rozkvetlým čímkoliv (třeba hráškem ) či zelenou břízkou ??

SestraTwilly

36675)  SestraTwilly (02.05.2014 21:21)

Vyzerá to tak...:-)ale som v bezpečí domova,tak ma to netrápi.

emam

36674)  emam (02.05.2014 21:04)

Ono hřmělo hodně, ale pak se to zase rychle přehnalo. Že by bouřka spěchala do Bratislavy?

SestraTwilly

36673)  SestraTwilly (02.05.2014 20:52)

U nás sa len schyľuje na búrku.:-)
Zdravím dievčatá :-)

emam

36672)  emam (02.05.2014 20:24)

Dobrý večer
V Praze se už vybouřilo. Snad i u vás bouřio jen venku;)

Kate

36671)  Kate (02.05.2014 18:04)

Zdravím. ;)
Hezky to u nás bouří... :(

SestraTwilly

36670)  SestraTwilly (30.04.2014 23:28)

Ema pred pravdou neutečieš
ahoj:)

Kate

36669)  Kate (30.04.2014 23:19)

Dobrou

emam

36668)  emam (30.04.2014 23:16)

Holky, jdu si lehnout nežse nějaká ta diagnózka dostaví Brouk

HMR

36667)  HMR (30.04.2014 23:02)

pravdu díš

leelee

36666)  leelee (30.04.2014 22:52)

jo, jo, někdo má papíry na hlavu...
...a někdo po světě stále běhá bez diagnózy

«   1 ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella