


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441889×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36682) Lipi4 (04.05.2014 21:01)
Nebo spíš nějak vymyslet, kam dát na jedno odpoledne děti a jít si to užít s Viktorem
.. já už teď vymýšlím komu půjčím na 1. máje dítě, ať ho opět nemusím nahánět po celý vinici
36681) emam (04.05.2014 20:54)
Cítím lehkou závist. Nejspíš mám rok na to vymyslet nějak výmluvu, abych se mohla přidat
36680) Lipi4 (04.05.2014 20:53)
Poslední věta???
1.5. je na vinici u Pražského hradu Svátek Růžového vína (degustace - vlastně je to docela zajímavá chlastačka
) a Ondra mě co pět minut pusinkoval pod kaštanem
36679) emam (04.05.2014 20:14)
Koukám, že jsem vytuhla s odpovědí na hodně dlouho
Lipinko, té poslední větě nerozumím
36678) Lipi4 (02.05.2014 22:47)
nosičů košťat???
... Ondra pálení zvládnul s babi a tetou u Šárky a já jsem pro změnu bla v kině
.... a já rozhodně neuschnu
.. Ondra měl pusinkovanou na Svátku Růžového vína
36677) emam (02.05.2014 22:42)
Pálit jsme nestihli, ale uschnout mě mužíček rozhodně nenechá
Snad jste na tom stejně
Lipi, máš nějaké hlášení o ztrátě nosičů košťat?
36676) Lipi4 (02.05.2014 21:37)
Koukám, že FJnoc a 1. máj si asi vybraly svou daň, co??
.. Že je nás tu tak málo ... Jakou čarodějku jsme to neuchránily?? Která nedostala pusu pod rozkvetlým čímkoliv (třeba hráškem
) či zelenou břízkou
??
36674) emam (02.05.2014 21:04)
Ono hřmělo hodně, ale pak se to zase rychle přehnalo. Že by bouřka spěchala do Bratislavy?
36666) leelee (30.04.2014 22:52)
jo, jo, někdo má papíry na hlavu...
...a někdo po světě stále běhá bez diagnózy
36685) Lipi4 (04.05.2014 21:24)
Že by jsme to vymyslely, jako pozdní oslavu mých narozenin??