Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... 1936   »

Rowana

36405)  Rowana (16.04.2014 17:20)

Krásné odpoledne a večer a den a tak vůbec.

Lipi4

36404)  Lipi4 (15.04.2014 21:43)

Tak tam Ondru přihlásíme

leelee

36403)  leelee (15.04.2014 21:42)

jo, jo Běh pro Újezdskou sovu:D

Lipi4

36402)  Lipi4 (15.04.2014 21:41)

Sova je ta pohybová nadávka??

leelee

36401)  leelee (15.04.2014 21:40)

to se tak stane:D ,
bylo mi vyhrožováno během za vopelichanou sovu tak sem sem šla pro nějaký jiný téma

Lipi4

36400)  Lipi4 (15.04.2014 21:38)

Leelee, ty nezklameš, jakmile se napíše nějaký druh jídla

Lipi4

36399)  Lipi4 (15.04.2014 21:38)

Zítra z trouby veleze minimálně jeden mazanec, hromada jidášů, jeden nebo dva plechy velikonoční nádivky .. tak na co si chceš počkat??? :D :D

leelee

36398)  leelee (15.04.2014 21:21)

baf ...
počkej to jako ten mazanec vylezl sám? že bych si na kolegu počíhala před troubou :-D

Lipi4

36397)  Lipi4 (15.04.2014 21:16)

Včera to tu jelo a dneska nic?? :p :p ... tak se jdu ujíst tím kilovým mazancem, co mi dneska vylezl z trouby

HMR

36396)  HMR (14.04.2014 23:02)

SestraTwilly

36395)  SestraTwilly (14.04.2014 22:53)

Hani aj tebe dobrú noc a neochor už. ;)
Row ahoj.

Rowana

36394)  Rowana (14.04.2014 22:51)

Dobrou :)
Však já už taky mizím. To jsem se jen nechala zlákat sestřičkou. Zítra potřebuji vstát časně a ponořit se do četníků a národních výborů.

SestraTwilly

36393)  SestraTwilly (14.04.2014 22:47)

ahojte Ema a Katka

emam

36392)  emam (14.04.2014 22:43)

Klaním se a loučím se
Row, to nic proti tobě, jen únava mě zmohla;)

Rowana

36391)  Rowana (14.04.2014 22:42)

Jo, proto jsem se ujišťovala, je-li to ta samá knížka, kterou myslíš.

SestraTwilly

36390)  SestraTwilly (14.04.2014 22:40)

ale v slovenčine je preložený ako Projekt ideálna manželka,čo podľa mňa viac vystihuje pointu knihy.
Ano hlavný hrdina je asperger.

Rowana

36389)  Rowana (14.04.2014 22:38)

Kate, dobrou.
Já zítra volno - učení. A ve středu zkouška.

Rowana

36388)  Rowana (14.04.2014 22:37)

A tam je tedy hlavní hrdina asperg?
Ptám se, protože kamarádka má syna asperga. Teď je v 1. třídě. Zvažuji to jako možnost na nějaký dárek.

Kate

36387)  Kate (14.04.2014 22:36)

Tak já zase musím běžet. Dobrou noc.
Ještě zítra a pak volnó!

SestraTwilly

36386)  SestraTwilly (14.04.2014 22:34)

Ano Row.Je naozaj výborná...

«   1 ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella