


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441956×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36401) leelee (15.04.2014 21:40)
to se tak stane
,
bylo mi vyhrožováno během za vopelichanou sovu tak sem sem šla pro nějaký jiný téma
36399) Lipi4 (15.04.2014 21:38)
Zítra z trouby veleze minimálně jeden mazanec, hromada jidášů, jeden nebo dva plechy velikonoční nádivky
.. tak na co si chceš počkat???
36398) leelee (15.04.2014 21:21)
baf
...
počkej to jako ten mazanec vylezl sám? že bych si na kolegu počíhala před troubou ![]()
36397) Lipi4 (15.04.2014 21:16)
Včera to tu jelo
a dneska nic??
... tak se jdu ujíst tím kilovým mazancem, co mi dneska vylezl z trouby
36394) Rowana (14.04.2014 22:51)
Dobrou
Však já už taky mizím. To jsem se jen nechala zlákat sestřičkou. Zítra potřebuji vstát časně a ponořit se do četníků a národních výborů.
36391) Rowana (14.04.2014 22:42)
Jo, proto jsem se ujišťovala, je-li to ta samá knížka, kterou myslíš.
36390) SestraTwilly (14.04.2014 22:40)
ale v slovenčine je preložený ako Projekt ideálna manželka,čo podľa mňa viac vystihuje pointu knihy.
Ano hlavný hrdina je asperger.
36388) Rowana (14.04.2014 22:37)
A tam je tedy hlavní hrdina asperg?
Ptám se, protože kamarádka má syna asperga. Teď je v 1. třídě. Zvažuji to jako možnost na nějaký dárek.
36405) Rowana (16.04.2014 17:20)
Krásné odpoledne a večer a den a tak vůbec.