


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441964×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36344) SestraTwilly (07.04.2014 22:59)
no vidíš,robíš radosť iným a seba trápiš...
tvoju poviedku som čítala už tri krát...
36342) emam (07.04.2014 22:56)
Děkuji, děkuji, děkuji
Však já byla z tvého komentáře tak na větvi, že jsem se nezmohla ani na reakci
A jsem moc ráda
36340) SestraTwilly (07.04.2014 22:55)
a Ema,tvoja včerajšia poviedka...nemám slov...super,dobrá,výborná...urobila si mi radosť
36339) emam (07.04.2014 22:54)
Však já mám jednu knihu rozečtenou, jen to není beletrie tak mi to nějak vázne
36338) SestraTwilly (07.04.2014 22:53)
Ema začni čítať a nechaj pôst pôstom...alebo si nájdi niečo iné čím by si sa pôstila...čítať treba,obohacuje to ducha
36335) SestraTwilly (07.04.2014 22:49)
ale vidím,že segra sa zobudila zo zimného spánku
,musím si prečítať,s čím nás prekvapila
36327) Rowana (07.04.2014 22:44)
Jo, klidně. Budu ráda. Já tu kapitolu teda ještě nemám celou. Pořád ji patlu - protože tápu a moc se v tom nevyznám. Ale nějaká konzultace by určitě bodla. Ať už nad finálním konceptem nebo i v mezifázi.
36345) emam (07.04.2014 23:03)
Dobrou Row