Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... 1936   »

emam

36345)  emam (07.04.2014 23:03)

Dobrou Row

SestraTwilly

36344)  SestraTwilly (07.04.2014 22:59)

no vidíš,robíš radosť iným a seba trápiš...;)
tvoju poviedku som čítala už tri krát...

SestraTwilly

36343)  SestraTwilly (07.04.2014 22:57)

ahoj Row:)

emam

36342)  emam (07.04.2014 22:56)

Děkuji, děkuji, děkuji Však já byla z tvého komentáře tak na větvi, že jsem se nezmohla ani na reakci A jsem moc ráda

Rowana

36341)  Rowana (07.04.2014 22:56)

Jdu chrupkat. Příjemný zbytek večera přeji.

SestraTwilly

36340)  SestraTwilly (07.04.2014 22:55)

a Ema,tvoja včerajšia poviedka...nemám slov...super,dobrá,výborná...urobila si mi radosť;)

emam

36339)  emam (07.04.2014 22:54)

Však já mám jednu knihu rozečtenou, jen to není beletrie tak mi to nějak vázne

SestraTwilly

36338)  SestraTwilly (07.04.2014 22:53)

Ema začni čítať a nechaj pôst pôstom...alebo si nájdi niečo iné čím by si sa pôstila...čítať treba,obohacuje to ducha

SestraTwilly

36337)  SestraTwilly (07.04.2014 22:50)

no po Hanke asi vyhlásime celoštátne pátranie,stratila sa...

emam

36336)  emam (07.04.2014 22:49)

Rádo se stalo, jen aby se taky někdo ozval.
Katuš, začínám mít absťák

SestraTwilly

36335)  SestraTwilly (07.04.2014 22:49)

ale vidím,že segra sa zobudila zo zimného spánku,musím si prečítať,s čím nás prekvapila;)

emam

36334)  emam (07.04.2014 22:47)

Možná je to Čičinkou, nebyla tu ani nepamatuji:(

Rowana

36333)  Rowana (07.04.2014 22:47)

Kuju

SestraTwilly

36332)  SestraTwilly (07.04.2014 22:46)

aj mne po nej/vás...v poslednom čase je tu naozaj pusto...:p

emam

36331)  emam (07.04.2014 22:46)

Snad jen jedno:(

emam

36330)  emam (07.04.2014 22:45)

OK, máš to tam;)

SestraTwilly

36329)  SestraTwilly (07.04.2014 22:45)

Čo máš choré deti Ema?:p

Rowana

36328)  Rowana (07.04.2014 22:45)

Ahoj, Katuš. Emě se po tobě stejskalo. :)

Rowana

36327)  Rowana (07.04.2014 22:44)

Jo, klidně. Budu ráda. Já tu kapitolu teda ještě nemám celou. Pořád ji patlu - protože tápu a moc se v tom nevyznám. Ale nějaká konzultace by určitě bodla. Ať už nad finálním konceptem nebo i v mezifázi.

emam

36326)  emam (07.04.2014 22:43)

Katuš

«   1 ... 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek