


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441851×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36783) Lipi4 (09.05.2014 20:50)
Doba, kdy každý kmůj koment byl perla jsou pryč
... už se hledají jen těžce
....
.. na to, že hala je jenom poloplná, tak fanouškovské tábory musí řvát pořádně
36782) Lipi4 (09.05.2014 20:46)
ach jo ... škoda ...
... Polák a Jágr leží na ledě ... CZE bude mít přesilovku
36780) Lipi4 (09.05.2014 20:44)
Stadión řve ještě jeden
.. nebo my chceme gól
... jen nevím který tábor fanoušků to řve
36779) SestraTwilly (09.05.2014 20:44)
nenašla Lipi...aj dcéra hľadala a nič,asi som to neuložila.No proste som šikulka,ako mi povedala dcéra
36777) Lipi4 (09.05.2014 20:42)
Slovensko po přesilovce vyrovnává na 1:1
střelec gólu je MICHEL MIKLÍK
36776) Lipi4 (09.05.2014 20:39)
ST, vždyť je to jen úvodní zápas .. navíc SVK bude mít přesilovku
.... mimo hokej - našela jsi ten soubor, co jsi včera pracně hledala???
36770) Lipi4 (09.05.2014 20:01)
Na netu se dá sledovat aspoň takovýto přepis http://online.sport.cz/detail/15373/
36785) Lipi4 (09.05.2014 21:01)
Slovensko vede 2:1 .... to se mi nelíbi