


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441853×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36844) Ree (11.05.2014 21:33)
Tohle není věkovým průměrem jako správným výběrem hráčů. Zásluha trenéra. Vždycky jsem říkala, že Růžička je lepší trenér.
36838) Bosorka (11.05.2014 21:12)
Tak snad se Švédové moc nezkoncentrujou...a v klidu to dotáhneme poslední třetinou...
Ehm... jsem ti tu chyběla, co?
36836) Ree (11.05.2014 21:08)
Bos... ty tomu vždycky dodáš tu šťávu!
Jinak kdyby vás to zajímalo, tak Hertl dal první gól po 8 sekundách, což je proti Švédsku druhý nejrychlejší čas. Ten první drží Petr Průcha, který jim dal gól už po pěti sekundách
36845) Lipi4 (11.05.2014 21:35)
Tak to ví snad každý, ale jen jsem si musela toto mínění ověřit
ať to přežijeme bez úhony