


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441833×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36924) Twilly (12.05.2014 21:57)
Tak se ještě chvíli nedívej, páč jsou vaši zrovna v kanadském prostoru
36922) Ree (12.05.2014 21:56)
No, vzhledem k tomu, že dali ty góly, když jsem se nedívala, tak moje nehty jsou zaměstnány na klávesnici ![]()
36914) Lipi4 (12.05.2014 21:15)
Grrrrr ...... Jdeme se vrhnout na ty rozhodci, at začnou pískat pořádně jinak na ne pošleme Ara ![]()
36912) leelee (12.05.2014 21:08)
vidim Ree!!! to asi hrajeme co?
(mimochodem páteční zápas jsem sledovala s jedním slovákem kterej tu televizi na konci prodloužení vypnul s tím, že je to vlastně jedno)
36925) Ree (12.05.2014 22:00)
Tak ale musíte uznat, že dneska je to fakt vtipné...