


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441802×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36960) To som ja (21.05.2014 15:22)
Ahoj, nepoznáte nejaké staré pesničky, ktoré by už skoro nikto nepočúval? Rada by som spoznala ničo nové. Tie bežné rádiové atď. ma už unavujú.
36955) Lipi4 (20.05.2014 20:23)
Česko-Francie 1:3
1. třetina
První třetina se českému týmu vůbec nepovedla. Prvních šest minut se čekalo na první střelu na bránu, až se z první rány na brankáře Saláka prosadil tým Francie. Hokejisté ze země galského kohouta následně přidali ještě další dvě trefy a s českým národním týmem to vypadalo strašidelně. Naštěstí 42 vteřin před první sirénou vykřesal naději útočník St. Louis Blues Vladimír Sobotka, který snížil na aktuální rozdíl dvou branek.
36949) Rowana (16.05.2014 22:10)
Se mi Lipin odkaz nechce nějak otevřít.
Ale Bye, v každém případě moc gratuluji.
36947) Lipi4 (16.05.2014 22:06)
je po 3. třetině ..... Slováci již ve třetí třetině nedokázali stáhnout jednobrankovou ztrátu, navíc sami inkasovali ještě třetí gól. Hlavním problémem dnešního výkonu slovenských hokejistů byl brankář Anders Nilsson, který znovu předvedl fantastický výkon. Připal si několik velmi těžkých zákroků, za svá záda pustil jediný puk.
Konečný výsledek Švédsko-Slovensko 3:1
36965) Ree (22.05.2014 16:14)
Ale ještě je dlouhá přesilovka.