


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441828×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36877) Twilly (11.05.2014 22:17)
Ne, tentoktáte na tabletce, ale přiznávám u toho paralelní čtení, psaní a koukání na tv a noťas.....to všechno najednou.
36885) Ree (12.05.2014 16:08)
No konečně!