Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 1936   »

Lipi4

36945)  Lipi4 (16.05.2014 21:25)

Švédsko - Slovensko 3:1 ... před chvílí začala 3. třetina

1. třetina ....... Skóre dnešního duelu otevřel v 11. minutě Nyquist, druhou trefu přidal 11 vteřin před koncem Backlund. Švédové byli v první třetině sice lepším týmem, dvoubrankovou ztrátu si však svěřenci trenéra Vůjtka za svůj předvedený výkon nezaslouží. Několik dobrých šancí totiž měli i oni, zatím je ale hlavním slovenským problémem brankář Nilsson.

2. třetina ......Viděli jsme v ní jen jedinou branku. O tu se postaral v polovině utkání obránce Marinčin, který se štěstím překonal švédského brankáře ránou od modré čáry. Utkání je však plné šancí, oba brankáři ale drží střelce obou týmu zatím na uzdách.

SestraTwilly

36944)  SestraTwilly (16.05.2014 21:02)

Hani,ahoj!!!!
Nevieš,že erotika je korením života?;) A ja si myslím,že 50 odtieňov si to plne zaslúžilo,lebo mám pocit,že má zvláštne postavenie v erot.lit. Ono to naozaj nie je len o sexe...len to treba čítať pozornejšie ;)

HMR

36943)  HMR (16.05.2014 20:32)

no když už má erotika vlastní literární kategorii

Lipi4

36942)  Lipi4 (15.05.2014 23:32)

http://www.ceskybestseller.cz/media/tiskove-zpravy/cesky-bestseller-za-lonsky-rok-zna-sve-viteze.aspx

Český bestseller za rok 2013 v kategorii Erotika zvítězilo dílo, které tu mělo svoje překladatelské kořeny Fifty Shades Darker/Padesát odstínů temnoty Bye

36941)  ada1987 (15.05.2014 19:11)

konecne nasi vyhrali. a hrali aj 3. tretinu.

leelee

36940)  leelee (14.05.2014 22:27)

tím rychlejší budou :D

Lipi4

36939)  Lipi4 (14.05.2014 22:23)

Slovensko - Norsko 5:2

a mám jednu špatnou zprávu z našich kabin ... kluci mají střevní chřipku a nemůžou se ani najíst

Marvi

36938)  Marvi (14.05.2014 18:38)

Já to prošvihla...

Rowana

36937)  Rowana (14.05.2014 18:25)

Jojojó, Česko, jedeeeem A Jágr, do tohooo

Lipi4

36936)  Lipi4 (14.05.2014 18:15)

Česko - Itálie 2:0
.... Druhý gól
Do svých rukou to musel vzít JAROMÍR JÁGR, který si najel před bránu a krásnou pumelicí do pravého horního růžku překonal italského brankáře Bellissima. Chvíli před tímto gólem měl obrovskou šanci Červenka, ale bekhendem trefil jen boční síť. To veterán v českých službách mířil naprosto přesně.

Lipi4

36935)  Lipi4 (14.05.2014 16:33)

góóóĺlllllllllllllllllll

Lipi4

36934)  Lipi4 (14.05.2014 16:23)

První třetina je za námi a stav je zatím 0:0

Lipi4

36933)  Lipi4 (14.05.2014 15:40)

Tak za pět minut nás čekají Italové

36932)  Elanoreth (13.05.2014 19:16)

Rob má dneska narozeniny a tady ticho po pěšině..............

SestraTwilly

36931)  SestraTwilly (12.05.2014 22:35)

Ono je fajn pocit mať sa na koho vyhovoriť a na koho nadávať...:-)ber to ako bonus,ktorý nám nebol dopriatí.;)

Ree

36930)  Ree (12.05.2014 22:22)

Mně by to tolik nevadilo, kdyby to byla celé naše chyba. Ale k tomuhle přispěli rozhodčí.

SestraTwilly

36929)  SestraTwilly (12.05.2014 22:08)

Ree,hrali ste o niečo lepšie ako my,ale aj tak je výsledok rovnaký...na ho...o. Ale nesmúťme za to...:-)

Twilly

36928)  Twilly (12.05.2014 22:06)

Hele, ber to tak, že vás alespoň nenabili francouzi 5:3 po tom, co jste ještě ve druhé třetině vedli 3:1. Ó, veliké děkuji všem dnešním rozhodčím...

Ree

36927)  Ree (12.05.2014 22:04)

Však počkejte... Jestli se setkáme někde v semifinále, nebo ještě lépe... ve finále, tak vám nakopeme ty červené zadky!

Twilly

36926)  Twilly (12.05.2014 22:01)

Ty ses koukla!

«   1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek