


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441810×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36944) SestraTwilly (16.05.2014 21:02)
Hani,ahoj!!!!
Nevieš,že erotika je korením života?
A ja si myslím,že 50 odtieňov si to plne zaslúžilo,lebo mám pocit,že má zvláštne postavenie v erot.lit. Ono to naozaj nie je len o sexe...len to treba čítať pozornejšie
36942) Lipi4 (15.05.2014 23:32)
http://www.ceskybestseller.cz/media/tiskove-zpravy/cesky-bestseller-za-lonsky-rok-zna-sve-viteze.aspx
Český bestseller za rok 2013 v kategorii Erotika zvítězilo dílo, které tu mělo svoje překladatelské kořeny
Fifty Shades Darker/Padesát odstínů temnoty
Bye
36941) ada1987 (15.05.2014 19:11)
konecne nasi vyhrali. a hrali aj 3. tretinu.
36939) Lipi4 (14.05.2014 22:23)
Slovensko - Norsko 5:2
a mám jednu špatnou zprávu z našich kabin ... kluci mají střevní chřipku a nemůžou se ani najíst
36936) Lipi4 (14.05.2014 18:15)
Česko - Itálie 2:0
.... Druhý gól
Do svých rukou to musel vzít JAROMÍR JÁGR, který si najel před bránu a krásnou pumelicí do pravého horního růžku překonal italského brankáře Bellissima. Chvíli před tímto gólem měl obrovskou šanci Červenka, ale bekhendem trefil jen boční síť. To veterán v českých službách mířil naprosto přesně.
36932) Elanoreth (13.05.2014 19:16)
Rob má dneska narozeniny a tady ticho po pěšině..............
36931) SestraTwilly (12.05.2014 22:35)
Ono je fajn pocit mať sa na koho vyhovoriť a na koho nadávať...
ber to ako bonus,ktorý nám nebol dopriatí.
36930) Ree (12.05.2014 22:22)
Mně by to tolik nevadilo, kdyby to byla celé naše chyba. Ale k tomuhle přispěli rozhodčí.
36929) SestraTwilly (12.05.2014 22:08)
Ree,hrali ste o niečo lepšie ako my,ale aj tak je výsledok rovnaký...na ho...o. Ale nesmúťme za to...![]()
36928) Twilly (12.05.2014 22:06)
Hele, ber to tak, že vás alespoň nenabili francouzi 5:3 po tom, co jste ještě ve druhé třetině vedli 3:1. Ó, veliké děkuji všem dnešním rozhodčím...
36927) Ree (12.05.2014 22:04)
Však počkejte... Jestli se setkáme někde v semifinále, nebo ještě lépe... ve finále, tak vám nakopeme ty červené zadky!
36945) Lipi4 (16.05.2014 21:25)
Švédsko - Slovensko 3:1 ... před chvílí začala 3. třetina
1. třetina ....... Skóre dnešního duelu otevřel v 11. minutě Nyquist, druhou trefu přidal 11 vteřin před koncem Backlund. Švédové byli v první třetině sice lepším týmem, dvoubrankovou ztrátu si však svěřenci trenéra Vůjtka za svůj předvedený výkon nezaslouží. Několik dobrých šancí totiž měli i oni, zatím je ale hlavním slovenským problémem brankář Nilsson.
2. třetina ......Viděli jsme v ní jen jedinou branku. O tu se postaral v polovině utkání obránce Marinčin, který se štěstím překonal švédského brankáře ránou od modré čáry. Utkání je však plné šancí, oba brankáři ale drží střelce obou týmu zatím na uzdách.