


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441764×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37022) Lipi4 (01.06.2014 21:52)
Ráno jedeme ... teplota naštěstí byla jenom první noc a průjem dneska už nebyl .. jen se zhoršuje vyrážka ...
37020) Lipi4 (01.06.2014 21:48)
Tak to bylo i u nás ..... a následující den byl bez teploty, ale objevil se průjem a vyrážka....
... takže asi vážně něco lítá ve vzduchu
37018) emam (01.06.2014 21:46)
Katuško, to určitě. Hlavně hodně trpělivosti. Moc na vás myslím!
Lipi, z čista jasna taky. Odpoledne mi na zahradě usnul v náručí. Pořád jsem doufala, že je to jen přetažením, ale po osmé celý hořel
37016) SestraTwilly (01.06.2014 21:43)
snáď trochu lepšie...ono je to ako na húpačke,raz je lepšie,raz zase horšie.Uvidíme čo bude ďalej.Treba byť asi optimista...
37014) emam (01.06.2014 21:40)
A co nového v Bratislavě? S Twiluškou máte pořád napilno nebo už je mamince lépe?
37013) SestraTwilly (01.06.2014 21:27)
Ema,ty si silná žena a zvládneš všetko...spievaš,učíš spev,staráš sa o dve deti a jedného chlapa
...že by si nevládala písať,tak to ti neverím
37012) emam (01.06.2014 21:23)
Dostaneš jen jedno kladivo, protože má Theo horečku a vzalo mi to kuráž. To by mi sice hrabalo víc, ale myslíš, že bych byla ještě schopná psát?
37011) SestraTwilly (01.06.2014 21:20)
No,možno by som aj vedela poradiť
...treba si zadovážiť ďaľšieho potomka,to ti už potom bude "hrabať"ešte viac a budeš písať ako namydlený blesk...
PS:a teraz ma nezmláť za moju super radu
37010) emam (01.06.2014 21:13)
To by musela i inspirace fungovat v nějakých pravidelných intervalech
Nějaké rady jak to udělat?
37009) SestraTwilly (01.06.2014 21:11)
Jeeeejda,to sa teším,tá tvoja séria nemá chybu
...treba do nej prispievať pravidelne
37006) SestraTwilly (01.06.2014 21:03)
Keď už sme dve,teda vlastne tri(prepáč Kati),tak sa nemáme čoho báť
Už sme skupina ![]()
37025) Lipi4 (01.06.2014 22:07)
Em, buď ti apíšu nebo ti to řeknu - podle závažnosti
..
ST, to naštěstí není