Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 1936   »

Lipi4

37025)  Lipi4 (01.06.2014 22:07)

Em, buď ti apíšu nebo ti to řeknu - podle závažnosti :p :p ..
ST, to naštěstí není

emam

37024)  emam (01.06.2014 22:04)

Tak dej pak vědět, jak jste dopadli. Ráno nás čeká podobná cesta

SestraTwilly

37023)  SestraTwilly (01.06.2014 22:03)

Tu je to ako v nemocnici...

Lipi4

37022)  Lipi4 (01.06.2014 21:52)

Ráno jedeme ... teplota naštěstí byla jenom první noc a průjem dneska už nebyl .. jen se zhoršuje vyrážka ...

emam

37021)  emam (01.06.2014 21:50)

A byli jste u doktorky?

Lipi4

37020)  Lipi4 (01.06.2014 21:48)

Tak to bylo i u nás ..... a následující den byl bez teploty, ale objevil se průjem a vyrážka....:p :p ... takže asi vážně něco lítá ve vzduchu

Kate

37019)  Kate (01.06.2014 21:47)

Kati, třeba být URČITĚ optimista! :)

emam

37018)  emam (01.06.2014 21:46)

Katuško, to určitě. Hlavně hodně trpělivosti. Moc na vás myslím!
Lipi, z čista jasna taky. Odpoledne mi na zahradě usnul v náručí. Pořád jsem doufala, že je to jen přetažením, ale po osmé celý hořel:(

Lipi4

37017)  Lipi4 (01.06.2014 21:43)

Co?? takže Theo je taky marod??

SestraTwilly

37016)  SestraTwilly (01.06.2014 21:43)

snáď trochu lepšie...ono je to ako na húpačke,raz je lepšie,raz zase horšie.Uvidíme čo bude ďalej.Treba byť asi optimista...

Lipi4

37015)  Lipi4 (01.06.2014 21:42)

baf ... mrtvola hlásí příchod

emam

37014)  emam (01.06.2014 21:40)

A co nového v Bratislavě? S Twiluškou máte pořád napilno nebo už je mamince lépe?

SestraTwilly

37013)  SestraTwilly (01.06.2014 21:27)

Ema,ty si silná žena a zvládneš všetko...spievaš,učíš spev,staráš sa o dve deti a jedného chlapa;) ...že by si nevládala písať,tak to ti neverím

emam

37012)  emam (01.06.2014 21:23)

Dostaneš jen jedno kladivo, protože má Theo horečku a vzalo mi to kuráž. To by mi sice hrabalo víc, ale myslíš, že bych byla ještě schopná psát?

SestraTwilly

37011)  SestraTwilly (01.06.2014 21:20)

No,možno by som aj vedela poradiť ...treba si zadovážiť ďaľšieho potomka,to ti už potom bude "hrabať"ešte viac a budeš písať ako namydlený blesk...
PS:a teraz ma nezmláť za moju super radu

emam

37010)  emam (01.06.2014 21:13)

To by musela i inspirace fungovat v nějakých pravidelných intervalech Nějaké rady jak to udělat?

SestraTwilly

37009)  SestraTwilly (01.06.2014 21:11)

Jeeeejda,to sa teším,tá tvoja séria nemá chybu:-)...treba do nej prispievať pravidelne

Kate

37008)  Kate (01.06.2014 21:11)

emam

37007)  emam (01.06.2014 21:07)

Jo, to už je nás celý dav Mám novinku do serie "HNM"

SestraTwilly

37006)  SestraTwilly (01.06.2014 21:03)

Keď už sme dve,teda vlastne tri(prepáč Kati),tak sa nemáme čoho báť;) Už sme skupina :-)

«   1 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek