


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441716×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37099) Rowana (04.06.2014 21:54)
Jejda, tady se tvoří.
Taky budu tvořit - vzala jsem si na to zítra a pozítří dovolenou. Tak snad se ke mně múzi nastěhují a společně něco čitatelného upatláme.
37098) emam (04.06.2014 21:53)
Jen si tak říkám, jestli si po tak dlouhé době bude ještě někdo pamatovat o čem to je
37097) emam (04.06.2014 21:52)
Já mám kapitolu téměř hotovou. Už jen dopiluji a pošlu ke korektuře
Ahoj Row
37090) Kate (04.06.2014 21:26)
Buším do klávesnici o sto dvesto.
Snažím se, ale po tak dlouhé době mi to nejde tak, jak bych chtěla.
37105) Rowana (04.06.2014 22:08)
Díky, Em. Doufám, že s tím za ty dva dny pohnu nějakým výraznějším způsobem. Mám to téma ráda, ale už mi začíná malinko lézt na nervy.