


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441706×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37124) HMR (05.06.2014 20:27)
já tušila, že z toho stejně sejde... pokud se ti bude chtít, stačí říct...
a mimochodem... nebudeš někde kolem? http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Akce/Skotske-hry-na-Sychrove-(1).aspx
37122) emam (05.06.2014 20:13)
Jo, s lidmi je těžké pořízení... ![]()
Mimochodem, Lipi dnes vdzala dovolenou ve Volteře, takže je to na nás. Ukotvíme datum?
37119) SestraTwilly (05.06.2014 20:01)
Keď sem nechodíš,tak sa ani nič nedozvieš...vieš.
Ahoj Ema!!!
37114) SestraTwilly (05.06.2014 19:18)
No kto nám to tu zavítal...že by stratená cica?
Hani ahoj!!!!
37111) emam (04.06.2014 22:44)
A je to dobré?
Omlouvám se, ale bolehlav mě udolváv takže se omlouvám a více si přečtu zítra.
Dobrou noc
37109) Rowana (04.06.2014 22:31)
Hlavně bych potřebovala, aby archivy a jiné instituce trošičku dostaly rozum a přestaly mi měnit podmínky za pochodu. Zrovna dneska jsem zjistila, že si jeden archiv úplně normálně vytvořil novou www stránku, kam přesouvá všechny matriky z původního portálu. Nojo, jenže zrovna tohle už jsem měla napsaný!!! Teď abych to předělávala.
Omlouvám se, děvčata, já si prostě musela někomu postěžovat.
37106) emam (04.06.2014 22:10)
To asi každé pořádné téma začíná brnkat na ty citlivé nervíky, když má být zpracováno pořádně
37125) emam (05.06.2014 20:34)
Koncem srpna to vidím spíš na mořské vlny
Když by ti ale nevadila dětská společnost, co si udělat výlet až do Bratislavy?