Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 1936   »

emam

37125)  emam (05.06.2014 20:34)

Koncem srpna to vidím spíš na mořské vlny:(
Když by ti ale nevadila dětská společnost, co si udělat výlet až do Bratislavy?

HMR

37124)  HMR (05.06.2014 20:27)

já tušila, že z toho stejně sejde... pokud se ti bude chtít, stačí říct...
a mimochodem... nebudeš někde kolem? http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Akce/Skotske-hry-na-Sychrove-(1).aspx

emam

37123)  emam (05.06.2014 20:23)

Minimálně na moravu bych to s dětmi mohla zvládnout vlakem

emam

37122)  emam (05.06.2014 20:13)

Jo, s lidmi je těžké pořízení...
Mimochodem, Lipi dnes vdzala dovolenou ve Volteře, takže je to na nás. Ukotvíme datum?

HMR

37121)  HMR (05.06.2014 20:08)

dívám se, naslouchám... a pak mi tady někdo tvrdí, že tu nejsem...

emam

37120)  emam (05.06.2014 20:08)

Katuško
Po tom náročném květnu je to děs, ani číst se mi nechce:(

SestraTwilly

37119)  SestraTwilly (05.06.2014 20:01)

Keď sem nechodíš,tak sa ani nič nedozvieš...vieš.;)
Ahoj Ema!!!

emam

37118)  emam (05.06.2014 20:01)

Nestačí se dívat a naslouchat?

HMR

37117)  HMR (05.06.2014 19:58)

hm... cák já vím? mně nikdo nic neřekne...

emam

37116)  emam (05.06.2014 19:55)

Páni, tady je živo
Dobrý večer dámy
Co nového ve vašich krájích?

HMR

37115)  HMR (05.06.2014 19:33)

ahoj Kačí

SestraTwilly

37114)  SestraTwilly (05.06.2014 19:18)

No kto nám to tu zavítal...že by stratená cica?:)
Hani ahoj!!!!

Kate

37113)  Kate (04.06.2014 22:50)

Dobrou, Em.

SestraTwilly

37112)  SestraTwilly (04.06.2014 22:46)

Výborné...prečítaj si to,nebudeš ľutovať.;)
A dobrú noc:)

emam

37111)  emam (04.06.2014 22:44)

A je to dobré?
Omlouvám se, ale bolehlav mě udolváv takže se omlouvám a více si přečtu zítra.
Dobrou noc

SestraTwilly

37110)  SestraTwilly (04.06.2014 22:41)

Tamara Webber - Easy...to čítam momentálne Ema:)

Rowana

37109)  Rowana (04.06.2014 22:31)

Hlavně bych potřebovala, aby archivy a jiné instituce trošičku dostaly rozum a přestaly mi měnit podmínky za pochodu. Zrovna dneska jsem zjistila, že si jeden archiv úplně normálně vytvořil novou www stránku, kam přesouvá všechny matriky z původního portálu. Nojo, jenže zrovna tohle už jsem měla napsaný!!! Teď abych to předělávala.
Omlouvám se, děvčata, já si prostě musela někomu postěžovat.

emam

37108)  emam (04.06.2014 22:31)

Já vím, ale ře sem děláš sem tam kuk Něco konkrétního?

SestraTwilly

37107)  SestraTwilly (04.06.2014 22:20)

držím palce Row;)
Ema,ja čítam stále;)

emam

37106)  emam (04.06.2014 22:10)

To asi každé pořádné téma začíná brnkat na ty citlivé nervíky, když má být zpracováno pořádně ;)

«   1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek