


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441666×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37201) Lipi4 (15.06.2014 22:52)
Tak ti dam jeste děsivejsi zprávu ... Jestli pri své cestě do Voltery uděláte slezinu v Brně, tak bych se tam mohla objevit a pak jet s vámi společně do Prahy
37191) emam (11.06.2014 22:30)
Tak to jsem si za tebe oddechla... Že bych zkusila vymyslet ještě nějaký obsah
37189) leelee (11.06.2014 22:24)
jenže do Hlaholu sem se přesouvala autem
a řekmněme že pro řidiče zákaz vjezdu a parkování nevypadal jako pproblém
a prázdnej kyblíj je sranda, s náplní je to zajímavější
37188) emam (11.06.2014 22:19)
Já taky, jen si říkám, že si s tím dopravováním musela mít pěkný zážiteček
37205) leelee (15.06.2014 23:08)
nojo