


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441630×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37264) SestraTwilly (22.06.2014 21:03)
Hani ahoj!!!!
A čo ty tu?Teda nie že by som ťa "nevidela"rada.
37258) SestraTwilly (21.06.2014 21:27)
Zdá sa,že sme tu len my dve.
A čo teda s tým stredkom urobíme?
37249) SestraTwilly (17.06.2014 23:28)
Hani ešte sa dohodneme ohľadom tej stretávky,ja dúfam,že to vyjde.
Dievčatá ja sa lúčim,ahojte!
37247) leelee (17.06.2014 23:07)
myslim, že moc dobře ví, že by se taky mohl dozvědět, ať si je upeče sám
37246) HMR (17.06.2014 23:03)
Kate, brou
LL, no já to vím, mně je to jasné, ale jestli to bylo jasné i jemu? že blahopřeju vašim k výchově
37265) emam (22.06.2014 21:12)
Hezký večer
Kdyby smajlíků nebylo tak by člověk skoro ani nevěřil, že je to tu fórum pro psavce