


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441625×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37279) emam (22.06.2014 22:31)
Omlvívám a proto se loučím. Úspěšný vstup do nového týdne a dobrou noc bdícím i spícím
37278) emam (22.06.2014 22:15)
Však já netvrdím, že čteš málo. Fakt mě jen napadlo, že už máš třeba vše zajímaví přečtené
Dobrou Kate
37276) SestraTwilly (22.06.2014 21:45)
jéjda a ešte na segru som zabudla,vidíš aj tú čítam
...sorry segro
37275) SestraTwilly (22.06.2014 21:44)
Tak ono sa nedá viac stíhať,ale mám tu vyhliadnutých aj zopár starších poviedok,budú prázdniny,tak sa pustím do toho.
37274) emam (22.06.2014 21:41)
To i nepřijde málo, jen jsem si říkala jestli už máš přečtené celé stránky, že čteš teď hlavně novinky. Nic jiného v tom nebylo
37273) SestraTwilly (22.06.2014 21:37)
Prepáč,ako že tu nečítam...čítam vaše poviedky,jednorazovky,nedávno som čítala Hanetku a ešte čítam eMusku...zdá sa ti to málo?A okrem toho ešte beletriu...
a zabudla som na Empres.
37272) emam (22.06.2014 21:28)
Katuško, ale koukala jsem, že si tu přestala číst. To si tak propadla tištěné četbě nebo tu máč už všechno přečtené?
37285) emam (25.06.2014 20:54)
Hezý večer
Takže, co s tím 26.7.?!