Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 1936   »

emam

37225)  emam (17.06.2014 21:09)

Katuško, ona by to nebyla první ani poslední nedopsaná povídka

Kate

37224)  Kate (17.06.2014 20:56)

Katí, eh, začínám mít strach... Ale neboj, nikdo než já a jen já se za mými povídkami neskrývá. Ještě aby...

SestraTwilly

37223)  SestraTwilly (17.06.2014 20:55)

Hani,aj,aj.A Ema znovu hovorím,plánovať treba,prečo by sme ťa mlátili? Kto dopíše potom Prekážky?

emam

37222)  emam (17.06.2014 20:52)

Haničko, mě zas znervózňují řesně tyhle poznámky
Já plánování vždycky beru vážně a možná až smrtelně. Tak mě kdyžtak něčím prštěte jestli to přeháním

HMR

37221)  HMR (17.06.2014 20:47)

fascinuje mne tvoje jistota, Emí...:)
ST, kam? do Blavy nabo na sraz se šalinou? s obojím trochu koketuju...

SestraTwilly

37220)  SestraTwilly (17.06.2014 20:46)

A Hani,ty by si prišla nabetón?:)
Kati,teba by som teda rada videla...som zvedavá,čo si zač a kto sa skrýva za tými tvojími poviedkami....;)

Kate

37219)  Kate (17.06.2014 20:37)

Tak to je v pohodě. ;)

emam

37218)  emam (17.06.2014 20:35)

Kate, to bude určitě, maximálně začátkem srpna;)

Kate

37217)  Kate (17.06.2014 20:33)

A kdyby bylo Brno někdy během července, tak bych přijela.

SestraTwilly

37216)  SestraTwilly (17.06.2014 20:32)

Ale plánovať treba a treba byť optimista:-)

emam

37215)  emam (17.06.2014 20:31)

Při nejhorším to zkrouhneme jen na Brno

SestraTwilly

37214)  SestraTwilly (17.06.2014 20:30)

Veru hmmmmm:-)

emam

37213)  emam (17.06.2014 20:29)

Katuškooo! My plánujeme a ono je všechno tak nejisté

HMR

37212)  HMR (17.06.2014 20:20)

hmmmmmm...

SestraTwilly

37211)  SestraTwilly (17.06.2014 20:14)

Hani,muž ešte nemá na100%určenú dovolenku. Ja teda presne neviem....ale čo viem určite,že by som vás rada videla. Po tých stresoch s mamou,sa mi to žiada ako soľ. A ďalšia vec je,že naozaj netuším,ako to bude s mamou...ono sa to môže zvrtnúť všelijako,preto nič určité neplánujem...uvidíme....:-)

Kate

37210)  Kate (17.06.2014 20:04)

Ahoooooj!

HMR

37209)  HMR (17.06.2014 20:02)

to je od vás tááák hezkéééé:)
hele Kačí, jak to máš s tím koncem července, nebudeš dovolenkovat někde u móóóře?
a budeme teda něco pořádat v Brně, tak jako v loni? sobota 2.8.???

SestraTwilly

37208)  SestraTwilly (17.06.2014 19:59)

Ahoj Hani!!!! Že ťa aj konečne vidieť....:) ;)

emam

37207)  emam (17.06.2014 19:49)

Kočičky by neměly zůstávat po večerech samotné. Takže se hlásím

HMR

37206)  HMR (17.06.2014 19:26)

tak jsem tady, uf, kde jste kdo? :)

«   1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek