


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441668×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37224) Kate (17.06.2014 20:56)
Katí, eh, začínám mít strach...
Ale neboj, nikdo než já a jen já se za mými povídkami neskrývá. Ještě aby...
37223) SestraTwilly (17.06.2014 20:55)
Hani,aj,aj.A Ema znovu hovorím,plánovať treba,prečo by sme ťa mlátili? Kto dopíše potom Prekážky?
37222) emam (17.06.2014 20:52)
Haničko, mě zas znervózňují řesně tyhle poznámky
Já plánování vždycky beru vážně a možná až smrtelně. Tak mě kdyžtak něčím prštěte jestli to přeháním
37221) HMR (17.06.2014 20:47)
fascinuje mne tvoje jistota, Emí...
ST, kam? do Blavy nabo na sraz se šalinou? s obojím trochu koketuju...
37220) SestraTwilly (17.06.2014 20:46)
A Hani,ty by si prišla nabetón?
Kati,teba by som teda rada videla...som zvedavá,čo si zač a kto sa skrýva za tými tvojími poviedkami....
37211) SestraTwilly (17.06.2014 20:14)
Hani,muž ešte nemá na100%určenú dovolenku. Ja teda presne neviem....ale čo viem určite,že by som vás rada videla. Po tých stresoch s mamou,sa mi to žiada ako soľ. A ďalšia vec je,že naozaj netuším,ako to bude s mamou...ono sa to môže zvrtnúť všelijako,preto nič určité neplánujem...uvidíme....![]()
37209) HMR (17.06.2014 20:02)
to je od vás tááák hezkéééé
hele Kačí, jak to máš s tím koncem července, nebudeš dovolenkovat někde u móóóře?
a budeme teda něco pořádat v Brně, tak jako v loni? sobota 2.8.???
37225) emam (17.06.2014 21:09)
Katuško, ona by to nebyla první ani poslední nedopsaná povídka