


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441669×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37242) SestraTwilly (17.06.2014 22:44)
no Hani,trafila si klinec po hlavičke...ale pozor!!!Ono sa to dá vysvetliť rôzne
...takže...
37239) leelee (17.06.2014 22:04)
zrovna dneska brácha obcházel a otevíral všechny tubusy od Müsli a hledal sušenky který tenhle víkend nikdo neupek a prej jakto
37238) HMR (17.06.2014 21:50)
jo a kolotoč byl za 2,- kdeže loňské sněhy jsou...
LL, no tak gerberovou pekařku... lepší?
37236) SestraTwilly (17.06.2014 21:33)
Zaujímavá debata
Hani neboj,ja sa nedám tak ľahko zastrašiť...
A Ema nevymýšľaj a píš.
Katka,proste som zvedavá na mladú babu,ako teba,čo tak pekne píše...
a čo ma tak zaujala jej tvorba...
37234) leelee (17.06.2014 21:30)
HMR jo, nebo musim najít sponzora, ale Brno bych zvládla jako jednodení
jak pečící květinářku?
37228) emam (17.06.2014 21:17)
Veřejně mám rozepsanou jen jednu povídku, takže by o žádné pravidlo nešlo. Jen bych se zařadila mezi dav podobných autorů
Holky, neplánuju to, jen mám špatné dny... Vlastně spíš noci
37226) HMR (17.06.2014 21:12)
Em,
ale já tě nechci znervózňovat
Kačí, no právě, když budete zrovna u móře, tak mi přijde celkem zbytečné k vám jezdit, že? a po pár dnech nás budeš mít plné zuby a do brna se ti pak už nebude chtít a jak k tomu potom chudák Kate přijde, že?
37245) leelee (17.06.2014 22:57)
Hani je skoro o dva roky starší a pracující tohle ho nezabije
dobrou Kate