


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441664×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37183) emam (11.06.2014 22:02)
Jj, taky se už třesu a nemůžu se dočkat. A dám si další kolečko předcházejících dílů a budu si spokojeně chrochtat. Ale asi to díky letnímu času s holkama ntentokrát neoslavíme
37182) SestraTwilly (11.06.2014 21:57)
už sa teším na Gabriela...počula si že má vyjsť uprostred prázdnin?Som zvedavá,čo pán spisovateľ vymyslel.
37181) emam (11.06.2014 21:51)
Věřím, že u mě taky časem vybuchne, ale to víš, já jsem permanentně ve skluzu
37179) SestraTwilly (11.06.2014 21:49)
a ja čítam už druhý krát S hlavou v pejru od Nebrasky...je to bomba
37178) emam (11.06.2014 21:41)
Pravda, velká sestro. Tak co dnes frčí při čtecím večeru? Já si po chvilkách dávám druhé kolo WA
37171) SestraTwilly (07.06.2014 21:22)
Nebude to vďaka tým spamom,čo tu behali po webe a otravovali s viagrou a podobnými koninami?
37169) emam (07.06.2014 20:46)
Hanetko, nepatří to spíš do poradny? Ale doufám, že se to brzy vyřeší, protože tě naprosto chápu.
37168) Hanetka (07.06.2014 19:29)
Smím se zeptat, kam se poděly komentáře u povídek? Vypadá to, že zmizely všechny komenty starší dvou let... Mám teď některé články i s nulovými komentáři, což mě dost mrzí. Ke komentům jsem se občas vracela, dodávaly mi pozitivní energii.
37167) Lipi4 (06.06.2014 08:58)
ST, bohužel aktualni situace bude spíše dlouhodobého razu
, takže neni mozňost, jak by jsme to mohli zvládnout.....
37185) leelee (11.06.2014 22:07)
ne nespim
, letní čas bude kvůli prázdninám