


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441637×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37301) emam (25.06.2014 21:57)
Čičí, zítra jedeme pryč. Tak nevím, jak se mi podaří aktualizovat to místo srazu. Uvedla jsem tam Sherlocka, tak kdyžtak to do kemntáře optvrď a já to doladím hend jak mě okolnosti připustí na net
37296) emam (25.06.2014 21:20)
a nebo http://static.bmhd.cz/data/bmhd-aktuality/img/2012/2012-07-27-P1060268a.jpg
A co čas, taky od 15:30?
37295) emam (25.06.2014 21:18)
http://static.bmhd.cz/data/bmhd-aktuality/img/2012/2012-07-27-DSC_0677.jpg
37287) emam (25.06.2014 20:58)
Achich jo
Čičinko, dáme Sherlocka? Stačí, že mi to odsouhlasíš a zarezervuješ to tam a já vytvořím událost a pak už se děj vůle Boží
37305) SestraTwilly (25.06.2014 22:03)
to je názov nejakej krčmi?