Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 1936   »

HMR

37385)  HMR (07.07.2014 20:34)

Bosorka

37384)  Bosorka (07.07.2014 20:29)

Hele, to by mohlo i klapnout - Sychrov není tak daleko :-D Jen nevím, kdo mě odveze, když zabloudím do whisky stanu

HMR

37383)  HMR (07.07.2014 20:25)

http://www.skotskehry.cz/ no není to tak úplně v tvém okolí, ale je to blízko, né?

Bosorka

37382)  Bosorka (07.07.2014 20:24)

Zavítáš do naších bohem zapomenutých končin? KDy a kde?;)

HMR

37381)  HMR (07.07.2014 20:08)

nejenom v létě... hm, zlato kde budeš na konci léta? hodlám zavítat tak trochu tvým směrem...

Bosorka

37380)  Bosorka (07.07.2014 19:56)

Znáš kocoury v létě...courají se, honí kočky ;)

HMR

37379)  HMR (07.07.2014 19:50)

hele... kdo to je? kdo se to tu objevil? ha! létající dezertér! kde máš kocoura?

Bosorka

37378)  Bosorka (07.07.2014 19:28)

Haničko, sluníčko..díky ti moc za přání.

HMR

37377)  HMR (07.07.2014 18:37)

co se to tu včera dělo? ha, a víte jak ti dva dopadli, že jo?

Kate

37376)  Kate (06.07.2014 21:37)

Katí, děkuju. :) Tajemný to je to správné přídavné jméno
Em není jediná, kdo má menší problémy s rozepsáním se.
A ta písnička se.hodí!!

emam

37375)  emam (06.07.2014 21:30)

:D Ucpané střevo To asi je, ale spisovatelské mi přijde v mém případě příliš nadnesené přízvisko.
Ještě bychom Haničce za zády mohly zpívat https://www.youtube.com/results?search_query=kujme+pikle

SestraTwilly

37374)  SestraTwilly (06.07.2014 21:20)

Bože nie,tak som to nemyslela,len určite môžu za tvoje upchaté spisovateľské črevo. :D

emam

37373)  emam (06.07.2014 21:18)

Hvězdy, myslíš ty jak nám nepřáli? V takové fázi snad ještě nejsem

SestraTwilly

37372)  SestraTwilly (06.07.2014 21:16)

Ema,na vine sú hviezdy...:p

SestraTwilly

37371)  SestraTwilly (06.07.2014 21:15)

Áno dievčatá,dajme sa do nej všetci...možno podľahne presile a napíše niečo. ;)
Kati a super atavar,taký tajomný.

emam

37370)  emam (06.07.2014 21:12)

Už je to asi desátý večer, co mám otevřenou kapitolu a ne a ne ji dopsat. Že by za to mohlo broukání po pravici a všetečné otázjky po levici?

Kate

37369)  Kate (06.07.2014 21:04)

Em, spolehni se! ;)

emam

37368)  emam (06.07.2014 21:01)

Kate, jen hezky do Čičonky. Jen už má asi padla tak zase příště a já si ráda přisadím Její písmenka

Kate

37367)  Kate (06.07.2014 19:56)

Haničko, nevypadá to. :/ Jsem trochu v psacím skluzu. A co ty? Nějaká nová povídka?!

HMR

37366)  HMR (06.07.2014 16:53)

hmm... nějaká nová povídka?

«   1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek