


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441600×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37384) Bosorka (07.07.2014 20:29)
Hele, to by mohlo i klapnout - Sychrov není tak daleko
Jen nevím, kdo mě odveze, když zabloudím do whisky stanu
37383) HMR (07.07.2014 20:25)
http://www.skotskehry.cz/ no není to tak úplně v tvém okolí, ale je to blízko, né?
37381) HMR (07.07.2014 20:08)
nejenom v létě... hm, zlato kde budeš na konci léta? hodlám zavítat tak trochu tvým směrem...
37379) HMR (07.07.2014 19:50)
hele... kdo to je? kdo se to tu objevil? ha! létající dezertér!
kde máš kocoura?
37376) Kate (06.07.2014 21:37)
Katí, děkuju.
Tajemný
to je to správné přídavné jméno
Em není jediná, kdo má menší problémy s rozepsáním se.
A ta písnička se.hodí!! ![]()
37375) emam (06.07.2014 21:30)
Ucpané střevo
To asi je, ale spisovatelské mi přijde v mém případě příliš nadnesené přízvisko.
Ještě bychom Haničce za zády mohly zpívat https://www.youtube.com/results?search_query=kujme+pikle
37374) SestraTwilly (06.07.2014 21:20)
Bože nie,tak som to nemyslela,len určite môžu za tvoje upchaté spisovateľské črevo.
37371) SestraTwilly (06.07.2014 21:15)
Áno dievčatá,dajme sa do nej všetci...možno podľahne presile a napíše niečo.
Kati a super atavar,taký tajomný.
37370) emam (06.07.2014 21:12)
Už je to asi desátý večer, co mám otevřenou kapitolu a ne a ne ji dopsat. Že by za to mohlo broukání po pravici a všetečné otázjky po levici?
37368) emam (06.07.2014 21:01)
Kate, jen hezky do Čičonky. Jen už má asi padla tak zase příště a já si ráda přisadím
Její písmenka
37367) Kate (06.07.2014 19:56)
Haničko, nevypadá to. :/ Jsem trochu v psacím skluzu. A co ty? Nějaká nová povídka?!
37385) HMR (07.07.2014 20:34)