


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441571×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37423) emam (11.07.2014 20:50)
I to se může lehce psát, ale měla jsem na dnešní večer trochu plány, tak doufám, že ne
37421) emam (11.07.2014 20:46)
Chvilku tu a chvilku tam, ale až uspím tak budu víc tu
Ani divit se člověk nemůže
37420) SestraTwilly (11.07.2014 20:46)
ahoooojte baby!!!!
Tak sa teším,že vás vidím
...aspoň nejaká radosť,keď už počasie je také na h...o.
37419) Rowana (11.07.2014 20:30)
Ahoj děvčata. Po dlouhé době jsem se zas mezi vás nakoukla.
Em, jsi tu?
37418) HMR (11.07.2014 20:29)
mnó... ano, já vím, ale když zase autorka bere svým čtenářkám dech, tak se nemůže moc divit, že?
čau, Kate
37416) emam (11.07.2014 19:49)
Jak klasik praví: "Kecáme, kecáme, to si vzíti nedáme..." Nejlepší jsou ale komentáře na několik řádek, i když ty s vyraženým dechem mají taky určité kouzlo, ale není moc co číst
37415) HMR (11.07.2014 19:22)
kecáš, zlatá rybko! každá autorka čeká "nějakou" pokud možno oslavnou reakci na svá písmenka... óóó, jak úžasné a skvělé!!!
37413) HMR (11.07.2014 18:53)
no a co jsi čekala? ještě stále hledám zbytky svého "kontruktivněkritického" myšlení...
37411) HMR (11.07.2014 18:18)
37409) leelee (07.07.2014 22:08)
dlouhá sukně... očividně si nikdy neopouštěla vatru v poslední chvíli
em chce to správnou dýlku v sukni skoro na zem jde i běhat po schodech
37408) emam (07.07.2014 22:07)
Pro sukně až na zem mám taky slabost, ale mají svá uskalí i bez koštěte. Nejednou mě někdo při výstupu z tramvaje přišlápl. Není možné si totiž sukni držet, když v každé ruce držíš jednoho sviště
37407) HMR (07.07.2014 22:05)
hm... to nejde... občas člověk chtě nechtě přistává v houští, nejlepší je motorkářská souprava... ale když ty dlouhé sukně tak hezky vypadají... chjo..
37425) HMR (11.07.2014 20:53)