Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 1936   »

HMR

37425)  HMR (11.07.2014 20:53)

o tom by Ema mohla vyprávět, že zlatí? já jí pořád konstruktivněkriticky kecám do písmenek... ale ona si to /zatím/ nechá líbit...

SestraTwilly

37424)  SestraTwilly (11.07.2014 20:50)

a Hani,aké je to kontruktivněkritické myslenie...definuj:p

emam

37423)  emam (11.07.2014 20:50)

I to se může lehce psát, ale měla jsem na dnešní večer trochu plány, tak doufám, že ne

SestraTwilly

37422)  SestraTwilly (11.07.2014 20:48)

koho?Snáď nie seba?:p

emam

37421)  emam (11.07.2014 20:46)

Chvilku tu a chvilku tam, ale až uspím tak budu víc tu
Ani divit se člověk nemůže :p

SestraTwilly

37420)  SestraTwilly (11.07.2014 20:46)

ahoooojte baby!!!!
Tak sa teším,že vás vidím:) ...aspoň nejaká radosť,keď už počasie je také na h...o.

Rowana

37419)  Rowana (11.07.2014 20:30)

Ahoj děvčata. Po dlouhé době jsem se zas mezi vás nakoukla. :)
Em, jsi tu?

HMR

37418)  HMR (11.07.2014 20:29)

mnó... ano, já vím, ale když zase autorka bere svým čtenářkám dech, tak se nemůže moc divit, že?
čau, Kate

Kate

37417)  Kate (11.07.2014 20:23)

Čauec, dámy, nemůžu nic jiného, než souhlasit. ;)

emam

37416)  emam (11.07.2014 19:49)

Jak klasik praví: "Kecáme, kecáme, to si vzíti nedáme..." Nejlepší jsou ale komentáře na několik řádek, i když ty s vyraženým dechem mají taky určité kouzlo, ale není moc co číst:D

HMR

37415)  HMR (11.07.2014 19:22)

kecáš, zlatá rybko! každá autorka čeká "nějakou" pokud možno oslavnou reakci na svá písmenka... óóó, jak úžasné a skvělé!!!

emam

37414)  emam (11.07.2014 19:10)

Ale já nioc nečekala

HMR

37413)  HMR (11.07.2014 18:53)

no a co jsi čekala? ještě stále hledám zbytky svého "kontruktivněkritického" myšlení...

emam

37412)  emam (11.07.2014 18:32)

Asi bde na co koukat
chjo?

Bosorka

37410)  Bosorka (07.07.2014 22:08)

Jo, vítr foukne odzdola a chlapcům pilotům se pomotají klapky...

leelee

37409)  leelee (07.07.2014 22:08)

dlouhá sukně... očividně si nikdy neopouštěla vatru v poslední chvíli

em chce to správnou dýlku v sukni skoro na zem jde i běhat po schodech

emam

37408)  emam (07.07.2014 22:07)

Pro sukně až na zem mám taky slabost, ale mají svá uskalí i bez koštěte. Nejednou mě někdo při výstupu z tramvaje přišlápl. Není možné si totiž sukni držet, když v každé ruce držíš jednoho sviště

HMR

37407)  HMR (07.07.2014 22:05)

hm... to nejde... občas člověk chtě nechtě přistává v houští, nejlepší je motorkářská souprava... ale když ty dlouhé sukně tak hezky vypadají... chjo..

emam

37406)  emam (07.07.2014 22:03)


Hlavně, že nelítáte na ostro

«   1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek