


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441573×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37441) Bosorka (11.07.2014 21:20)
ségruše - ruku do ohně bych za to nedala...nazývejme to existencí.
37439) SestraTwilly (11.07.2014 21:19)
ja nie som detailistka
ani náhodou
ahoj Bosorka a ty ešte žiješ?
37434) Rowana (11.07.2014 21:09)
Co to tu dnes řešíte za strašlivinu?
Jsem ještě celá uondaná z diplomky a taky je taky nějaký strašně složitý téma.
37430) emam (11.07.2014 21:01)
holky, vy jste tak nekontruktivní, když vám jedno písmenko bere vítr z plachet
37429) SestraTwilly (11.07.2014 21:00)
konštruktívny je tvorivý,obnovujúci,ale kontruktívny...to je aký?
37445) Lipi4 (11.07.2014 22:04)
Bar