


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441574×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37483) emam (11.07.2014 22:52)
Lipi, to je prozžetelnsot. Nechce abych trpěla nedočkaovistí
Row, ale přijdeš o moment překvapení
37482) Rowana (11.07.2014 22:52)
Páni, hlavu už mám jak střep.
Pro dnešek s diplomkou končím. Pokračování zítra ráno. Snad už definitivní finiš.
37480) Lipi4 (11.07.2014 22:47)
Dobře, holt všude dávám iiiicka ... Takže jednou Em, leelee (odvézt do prace??)
ST, normální cena je 349,- a ja je mam Gabriela vetsinou za 275,-
Měl by vyjít ve středu před srazem (původně jsem měla zapsáno datum 28.7., což je pondeli po srazu)
37475) Lipi4 (11.07.2014 22:40)
Možna bude Gabrieluv ráj do Brna, kdo by ho chtěl přivézt a příjemnou cenu??? . ..... Emílie, ty se nehlasim, ty uz ho mas jasny
37472) SestraTwilly (11.07.2014 22:38)
mne by nevadilo aj 100 kapitol,len by mali pribúdať rýchlejšie
37470) SestraTwilly (11.07.2014 22:35)
nechať ho vyrásť a premeniť tiež a budú všetci upíry
Najde si svoju Bellu dva a tú premenia tiež a bude...
37469) Kate (11.07.2014 22:35)
Emí, s malým Edou, já bych věděla...
Vlastně vím, ale musím být ticho... To bych pak Katušce zkazila překvápko.
37467) emam (11.07.2014 22:33)
A co s malým Edou, vy chytračky?
Už to mám vymyšlené, jen si počkejte
37466) Kate (11.07.2014 22:31)
ST, skvělý nápad...
MImochodem, tohle jsem už navrhovala cca před dvěma kapitolami.
37485) emam (11.07.2014 22:55)
Katuško, nejsi trochu náročná? Vadí ti pauzy mezi kapitolami. Nedivím se ti, ale víš co ještě jde bokem? A to si chtěla další Překonání