Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 1936   »

emam

37485)  emam (11.07.2014 22:55)

Katuško, nejsi trochu náročná? Vadí ti pauzy mezi kapitolami. Nedivím se ti, ale víš co ještě jde bokem? A to si chtěla další Překonání

Lipi4

37484)  Lipi4 (11.07.2014 22:54)

Tak bych ti ho dovezla po srazu až domu

emam

37483)  emam (11.07.2014 22:52)

Lipi, to je prozžetelnsot. Nechce abych trpěla nedočkaovistí
Row, ale přijdeš o moment překvapení:(

Rowana

37482)  Rowana (11.07.2014 22:52)

Páni, hlavu už mám jak střep. Pro dnešek s diplomkou končím. Pokračování zítra ráno. Snad už definitivní finiš.

Rowana

37481)  Rowana (11.07.2014 22:47)

Em, já nějaký ten spoiler přežiju.

Lipi4

37480)  Lipi4 (11.07.2014 22:47)

Dobře, holt všude dávám iiiicka ... Takže jednou Em, leelee (odvézt do prace??)

ST, normální cena je 349,- a ja je mam Gabriela vetsinou za 275,-

Měl by vyjít ve středu před srazem (původně jsem měla zapsáno datum 28.7., což je pondeli po srazu)

SestraTwilly

37479)  SestraTwilly (11.07.2014 22:43)

aká je tá príjemná cena Lipi?

leelee

37478)  leelee (11.07.2014 22:43)

jestli ona si to Lipi jen nezjednodušuje

emam

37477)  emam (11.07.2014 22:41)

Lipi, Emilii odvolej, ale jinak to beru

emam

37476)  emam (11.07.2014 22:41)

A dost už, Row to tu řte a pak mi nebude chtít doříst povídku :(

Lipi4

37475)  Lipi4 (11.07.2014 22:40)

Možna bude Gabrieluv ráj do Brna, kdo by ho chtěl přivézt a příjemnou cenu??? . ..... Emílie, ty se nehlasim, ty uz ho mas jasny

Rowana

37474)  Rowana (11.07.2014 22:40)

Věčnost s Edwardem jako forma trestu?

emam

37473)  emam (11.07.2014 22:39)

Kruník, já pořád doufám, že jich víc jak 45-50nebude

SestraTwilly

37472)  SestraTwilly (11.07.2014 22:38)

mne by nevadilo aj 100 kapitol,len by mali pribúdať rýchlejšie

Kate

37471)  Kate (11.07.2014 22:37)

SestraTwilly

37470)  SestraTwilly (11.07.2014 22:35)

nechať ho vyrásť a premeniť tiež a budú všetci upíry:p
Najde si svoju Bellu dva a tú premenia tiež a bude...

Kate

37469)  Kate (11.07.2014 22:35)

Emí, s malým Edou, já bych věděla... Vlastně vím, ale musím být ticho... To bych pak Katušce zkazila překvápko. :)

HMR

37468)  HMR (11.07.2014 22:33)

dalších 32 kapitol?

emam

37467)  emam (11.07.2014 22:33)

A co s malým Edou, vy chytračky?
Už to mám vymyšlené, jen si počkejte

Kate

37466)  Kate (11.07.2014 22:31)

ST, skvělý nápad... MImochodem, tohle jsem už navrhovala cca před dvěma kapitolami.

«   1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek