


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441523×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37540) emam (19.07.2014 19:48)
Náborářko?
To byla ode mě reakce na Katušku, která si včera stýskla, že se neukážu
37545) SestraTwilly (19.07.2014 20:11)
Ano Hani,to je nebezpečné a veľmi. Sú z toho aj trvalé následky...