Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 1936   »

HMR

37505)  HMR (15.07.2014 20:46)

SestraTwilly

37504)  SestraTwilly (15.07.2014 20:31)

no u nás bolo teplo,akože tak viac len dnes.Ináč je počasie ako na húpačke...

HMR

37503)  HMR (15.07.2014 20:27)

déšť by mi nevadil, ale to dusno a horko

SestraTwilly

37502)  SestraTwilly (15.07.2014 20:20)

Zdá sa,že nás to obchádza. Už mi to počasie lezie na nervy...furt prší,poraziť ma ide

HMR

37501)  HMR (15.07.2014 19:34)

a dokonce i prší!
ahooooooj Kačí:)

SestraTwilly

37500)  SestraTwilly (15.07.2014 19:15)

U nás sa tiež schyľuje.
Ahoooój Hani:-)

HMR

37499)  HMR (15.07.2014 18:18)

bouří nám tu, bouří...

Kate

37498)  Kate (11.07.2014 23:46)

Dobrou noc všem. :)

SestraTwilly

37497)  SestraTwilly (11.07.2014 23:27)

Ema ahojko:) a rozmýšlaj o návrhoch čo sme ti dnes dali;)

Kate

37496)  Kate (11.07.2014 23:23)

Dobrou, Emí.

emam

37495)  emam (11.07.2014 23:22)

Snad se dozvím zítra. Dobrou noc, dámy

emam

37494)  emam (11.07.2014 23:13)

Katuško, co s tím Brnem, ako to u vás vyzerá?

HMR

37493)  HMR (11.07.2014 23:09)

https://amsbus.cz/idos/koupitjizdenku/api/?nas_idz=27862
160,-

leelee

37492)  leelee (11.07.2014 23:07)

navíc vznikem druhýho důvodu první nepominul

HMR

37491)  HMR (11.07.2014 23:06)

LL, http://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/

leelee

37490)  leelee (11.07.2014 23:03)

hmm, nejdřív to bylo jen kvuli absenci sponzora, teď je tam několik objednanejch kytek (blbě by se stíhal nějakej spoj a když si představim cca 3hodinovou cestu, a abych tam byla v nějakou rozumnou dobu) a tak

SestraTwilly

37489)  SestraTwilly (11.07.2014 23:01)

ináč aj ja som zvedavá na Gabriela pokráčko...teraz si dávam repete;)

SestraTwilly

37488)  SestraTwilly (11.07.2014 22:59)

ja viem...život není peříčko;)

HMR

37487)  HMR (11.07.2014 22:58)

náročný čtenář je nejlepší!
LL, jako fakt?

leelee

37486)  leelee (11.07.2014 22:58)

jo, už to tak bude, Brno prostě neklaplo

«   1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek