


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441526×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37504) SestraTwilly (15.07.2014 20:31)
no u nás bolo teplo,akože tak viac len dnes.Ináč je počasie ako na húpačke...
37502) SestraTwilly (15.07.2014 20:20)
Zdá sa,že nás to obchádza. Už mi to počasie lezie na nervy...furt prší,poraziť ma ide
37490) leelee (11.07.2014 23:03)
hmm, nejdřív to bylo jen kvuli absenci sponzora, teď je tam několik objednanejch kytek (blbě by se stíhal nějakej spoj a když si představim cca 3hodinovou cestu, a abych tam byla v nějakou rozumnou dobu) a tak
37489) SestraTwilly (11.07.2014 23:01)
ináč aj ja som zvedavá na Gabriela pokráčko...teraz si dávam repete
37505) HMR (15.07.2014 20:46)