Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 1936   »

Kate

37565)  Kate (20.07.2014 10:46)

Kdo tu pomlouvá mládež?! Tak jo, beru, že někteří jedinci... Dobře... Ale můžu se pochlubit, že jsem snad jako jediná neměla kapku alkoholu v krvi. ;)

emam

37564)  emam (19.07.2014 23:22)

Stydím se Zítra dám reparát, ale při filmu jsem nebyla schopná víc než jen zaregistrovat neznámá slova.
Jdu si na to schrupnout. Prý se říká, že je ráno moudřejší večera. Dobrou

leelee

37563)  leelee (19.07.2014 23:14)

rádo se stalo mimochodem když se podíváš pozorně nepotřebuješ překlad

emam

37562)  emam (19.07.2014 23:12)

leelee, děkuji

leelee

37561)  leelee (19.07.2014 23:07)

em "Lidé netuší, jakou mají moc" přibližně

SestraTwilly

37560)  SestraTwilly (19.07.2014 22:54)

to sa teším

HMR

37559)  HMR (19.07.2014 22:51)

letos ne... a ani nepotřebujeme tramvaj...

SestraTwilly

37558)  SestraTwilly (19.07.2014 22:47)

A Hani,nie je zase nejaká výluka vlakov...aby som bola pripravená.:p

emam

37557)  emam (19.07.2014 22:28)

Když já se english nechytám

SestraTwilly

37555)  SestraTwilly (19.07.2014 21:02)

Áno,naše mladé časy....založme tu klub dôchodcov

emam

37554)  emam (19.07.2014 20:55)

V davu je přeci síla, ne?
Za našich mladých let Byli někdy taková léta? Občas mi paměť už neslouží...

Bosorka

37553)  Bosorka (19.07.2014 20:48)

Ano, ségruše..ta dnešní mládež! To za naších mladých let nebylo

HMR

37552)  HMR (19.07.2014 20:33)

hele... jste se domluvily, či co?

SestraTwilly

37551)  SestraTwilly (19.07.2014 20:33)

Mládež...nevďačná.

Bosorka

37550)  Bosorka (19.07.2014 20:32)

Ano, koukej plodit písmo!

emam

37549)  emam (19.07.2014 20:25)

A my se jako nebavíme :)

Kate

37548)  Kate (19.07.2014 20:19)

Tak se tu mějte. :) Já se jdu bavit!

emam

37547)  emam (19.07.2014 20:15)

Ááá, pravda! Číčo, přestaň s tou písmenkovou dietou a kokuej svým fanoušlům něco zplodit

Kate

37546)  Kate (19.07.2014 20:13)

Kdo by nám pak psal úžasné povídky o Tanye a Edwardovi?!

«   1 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Riley & Newborns