


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441531×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37564) emam (19.07.2014 23:22)
Stydím se
Zítra dám reparát, ale při filmu jsem nebyla schopná víc než jen zaregistrovat neznámá slova.
Jdu si na to schrupnout. Prý se říká, že je ráno moudřejší večera. Dobrou
37563) leelee (19.07.2014 23:14)
rádo se stalo
mimochodem když se podíváš pozorně nepotřebuješ překlad
37558) SestraTwilly (19.07.2014 22:47)
A Hani,nie je zase nejaká výluka vlakov...aby som bola pripravená.
37556) leelee (19.07.2014 21:02)
37554) emam (19.07.2014 20:55)
V davu je přeci síla, ne?
Za našich mladých let
Byli někdy taková léta? Občas mi paměť už neslouží...
37547) emam (19.07.2014 20:15)
Ááá, pravda! Číčo, přestaň s tou písmenkovou dietou a kokuej svým fanoušlům něco zplodit
37565) Kate (20.07.2014 10:46)
Kdo tu pomlouvá mládež?!
Tak jo, beru, že někteří jedinci...
Dobře...
Ale můžu se pochlubit, že jsem snad jako jediná neměla kapku alkoholu v krvi.