


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441498×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37622) emam (13.08.2014 20:56)
Dobrý večer dámy!
Kdybych to neviděla v pondělí tak budu asi hodně smutná, že nevedeme Markízu
37625) Empress (13.08.2014 20:58)
Ahoj, Emi