23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441468×
Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37685) Empress (13.08.2014 22:02)
Mám zimomriavky
37684) matysekmj (13.08.2014 22:01)
to napětí
37683) Empress (13.08.2014 22:01)
Je to tady...
37682) Empress (13.08.2014 21:54)
Jo aha
37681) matysekmj (13.08.2014 21:53)
mě nikdo to Charlie
37680) Empress (13.08.2014 21:52)
No vidím to tak, že si budem musieť skočiť do Tesca
37679) maryblack (13.08.2014 21:51)
s takovou buchnu pul krabicky ze to rano nerozdycham
37678) Lipi4 (13.08.2014 21:50)
Tebe?? kdo se opovazil, Matýsku??
37677) Empress (13.08.2014 21:50)
Ešte to tak, nikam nechoď
37676) maryblack (13.08.2014 21:49)
zase reklama!!! grrrrr
37675) SestraTwilly (13.08.2014 21:49)
fajčpauza.A takto sa z 90 min.filmu robí trojhodinový
37674) matysekmj (13.08.2014 21:48)
se mě chcete zbavit
37673) Empress (13.08.2014 21:48)
Charlie je aj tak najlepší
37672) Lipi4 (13.08.2014 21:46)
pomoc ..... ja z vás končím pod stolem
37671) SestraTwilly (13.08.2014 21:42)
jak výstižné
37670) Empress (13.08.2014 21:42)
Dracula 1 Dracula2
37669) Empress (13.08.2014 21:38)
Edúšik to schytal
37668) Empress (13.08.2014 21:38)
Mary trafila klinec po hlavičke
37667) SestraTwilly (13.08.2014 21:37)
chudák Edík,pokusný králik
37666) maryblack (13.08.2014 21:37)
myslim ze Aro je teplej upir a proto si dela zalusk na Edu
Už. jméno:
Heslo:
Registrace
37685) Empress (13.08.2014 22:02)
Mám zimomriavky