


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441441×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37761) emam (20.08.2014 22:33)
Mno jo a plnoc tak blízko
Čtrvté narozeniny jsou významné. Vlastně, moje prvorozená je za pár dnů zaké oslaví
Už chodí, sama jí, mluví.. Už si jen zavázat tkaničky, naučit se číst a psát a nebude nás potřbovat
37755) leelee (20.08.2014 22:25)
na druhou stranu je prima že tenhle web přežil svoje 4. narozeniny
no, ne?
37752) SestraTwilly (20.08.2014 22:20)
a poriadne
Je tu pusto,ako na starom hrade,už len strašidlá,upíry a vlkodlaci tu chýbajú.
37751) Lipi4 (20.08.2014 22:19)
Em, ty jsou dávno pryč ...nějaký ten rok .. Ty a nova generace FFka to občas držíte ...
37765) HMR (20.08.2014 22:39)
http://www.filmmusicprague.com/