Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 1936   »

Hanetka

37745)  Hanetka (16.08.2014 22:07)

A no jo, Emo... já už jsem nějak zblblá, díky.

emam

37744)  emam (16.08.2014 19:52)

Pardon, že se do toho Hanetko míchám, ale tohle je spíš do poradny

Hanetka

37743)  Hanetka (16.08.2014 10:46)

Prosím o odarchivování svého Shrnutí a článku Láska nepřichází snadno. Shrnutí potřebuji doplnit a ve článku nefunguje odkaz na video, které nejspíš bylo smazáno z youtube - chtěla bych tam dát nový odkaz. Díky.

Hanetka

37742)  Hanetka (14.08.2014 20:36)

Nevím, kam jinam to napsat... Děkuji našim webličenstvům za vrácené komenty! A ani se mi nezdá, že by byly nějak zvlášť odsmajlíkované, nebo se pletu?

matysekmj

37741)  matysekmj (13.08.2014 22:56)

dobrou :)

SestraTwilly

37740)  SestraTwilly (13.08.2014 22:49)

ahojte dievčatá:)

emam

37739)  emam (13.08.2014 22:49)

Jsem to nějak nezvládla. Ach, ten Gabriel...
Emp, dobrou noc a sladké sny

Empress

37738)  Empress (13.08.2014 22:47)

Tak ja vám poprajem dobrú nôcku a krásne sny, pa pa

Lipi4

37737)  Lipi4 (13.08.2014 22:46)

To budete, ale teplej Aro zůstane

matysekmj

37736)  matysekmj (13.08.2014 22:44)

Lipi to budeš muset:D ale budeme ti u toho chybět

SestraTwilly

37735)  SestraTwilly (13.08.2014 22:43)

aj ja ďakujem

matysekmj

37734)  matysekmj (13.08.2014 22:43)

Dámy, děkuji za společné sledování :) bylo to fajn

Empress

37733)  Empress (13.08.2014 22:43)

V každom prípade vám ďakujem za spoločnosť, dievčatá

Lipi4

37732)  Lipi4 (13.08.2014 22:42)

Díky vám dámy, se na BD2 budu muset podivat

SestraTwilly

37731)  SestraTwilly (13.08.2014 22:42)

biznis je biznis;) treba vysielať ďalej

Empress

37730)  Empress (13.08.2014 22:42)

Ale tieto boli také especially... čo už, no:p

matysekmj

37729)  matysekmj (13.08.2014 22:42)

by byl zázrak, kdyby to televize někdy dala i s titulkama

Lipi4

37728)  Lipi4 (13.08.2014 22:41)

Em, ty tv často nenechávají :/

Empress

37727)  Empress (13.08.2014 22:40)

Ti šmejdi nenechali záv. titulky

SestraTwilly

37726)  SestraTwilly (13.08.2014 22:39)

:) a žili šťastne naveky

«   1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek