


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441423×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37766) SestraTwilly (20.08.2014 22:41)
keď sú poslušné...fajn,keď nie,no proste smola...nedajú sa reklamovať,už len pretože sme si ich vyrobili sami...
37785) Lipi4 (20.08.2014 23:14)
Nemám ... Spis nemuzu najít naše verze na yt, abych si je mohla připomenout