


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441371×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37861) Bosorka (05.09.2014 22:10)
Máte rády sociopatické seriové vrahy? Já kjednoho asi ano...
https://www.youtube.com/watch?v=VK68pp-wOQY
37860) Bosorka (05.09.2014 22:09)
Hani, hlídání padlo
klasika.
Emam - spíš vzpomínky na dětsví...že by počínající záchvěvy senility?
37859) emam (05.09.2014 22:06)
U BOss asi zrovna frčídětské říkačky. TAkže na tom asi nebudu ještě zas tak špatně
37856) Bosorka (05.09.2014 21:43)
Umbaj vari vari vasimbó
umbaj kví a umbaj kvó
umbaj vari vari vasimbó
umbaj kvi ahoj.
37852) Bosorka (05.09.2014 21:35)
"Dem dem delí, deme deme hory doly, saša bibí, saša bibi Mexiko, džimi džimi aguára, džimi džimi úa, ajrom bibí, ajrom bibi sá, hako pako, luna sako, si si si, du du du, si a du a Vinetů!"
37851) SestraTwilly (05.09.2014 21:31)
Hani,takže budeme na teba stáť radu ako za sociku na mandarinky?
37849) HMR (05.09.2014 21:29)
Bos, mimochodem ta přestava čarodějnického chrupu je jen PROPAGANDA
, tak nechápu, proč bychom se jí měly podřizovat...
37847) kala (05.09.2014 21:24)
O zubech nežertuji
, již pouhá představa zubařského křesla u mě vyvolává tíseň a počínající mdloby. Přijmi, Bosorko, prosím, mou upřímnou účast.
Nic příjemného tě nečeká a navíc to i provětrá peněženku...
37865) Bosorka (05.09.2014 22:33)
Ani že za to vlastně nemůže?