Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 1936   »

Kate

37925)  Kate (09.09.2014 21:42)

Já a zpěv?

Empress

37924)  Empress (09.09.2014 21:42)

Spievať? Ehm, tak to aby som sa išla schovať do myšacej diery

SestraTwilly

37923)  SestraTwilly (09.09.2014 21:42)

ja som za...akurát spievam na verejnosti len keď mám istú hladinku alkoholu v sebe...:p ináč ani za milión

SestraTwilly

37922)  SestraTwilly (09.09.2014 21:39)

a ty to nechceš?

emam

37921)  emam (09.09.2014 21:38)

Mám návrh, já to napíšu a vy to zazpíváte Chcete to vícehlasé?

HMR

37920)  HMR (09.09.2014 21:38)

hm... no právě
ten pilník je na zabrušování, ne na obrušování...

SestraTwilly

37919)  SestraTwilly (09.09.2014 21:35)

Hani,ono písanie poviedok tvoje drápky spoľahlivo obrúsia ;)

HMR

37918)  HMR (09.09.2014 21:33)

pravdou je, že příliš k ničemu nevede... ani ke ... jdu najít pilník, trochu mi rezivějí drápky

leelee

37917)  leelee (09.09.2014 21:32)

jóóóóóóó kujme pikle

Empress

37916)  Empress (09.09.2014 21:29)

Tu sa kuje nejaké spiknutie?

leelee

37915)  leelee (09.09.2014 21:29)

jestli ona to Em nemyslela tak, že to třeba i odzpívá, ale někdo to musí napsat

Kate

37914)  Kate (09.09.2014 21:27)

Em, Arii? To už je na tobě...

emam

37913)  emam (09.09.2014 21:26)

Jestli jsou kočky se svými drápy mírumiovné No, když jí nedáte do tuky zbraň, tak to třeba nějak přežijeme
Kate, snad z toho nechceš dělat rovnou arii?

Kate

37912)  Kate (09.09.2014 21:25)

Haní, pokud ti k pomáhá, tak klidně v tom pokračuj. Jen abychom brzy viděly výsledek. :) Nechci nic říkat, ale sraz byl v červenci. :)

HMR

37911)  HMR (09.09.2014 21:24)

mírumilovná jsem taky, ale občas...

Kate

37910)  Kate (09.09.2014 21:23)

Haní, já jsem mírumilovná osůbka, já nikoho nebiju.

leelee

37909)  leelee (09.09.2014 21:22)

tady je nějak živo

HMR

37908)  HMR (09.09.2014 21:22)

no, jen aby to Kate nemyslela poněkud jinak... jen aby nedošlo na ruční přesvědčování...
teď mi došlo... ale Kate bez se nedá

Kate

37907)  Kate (09.09.2014 21:22)

Emí, víš, že nerada mluvím před větší společností... Ale ty jsi na přednes jako dělaná, třeba bys to mohla i zazpívat.

emam

37906)  emam (09.09.2014 21:21)

Že bychom to sepsaly a ty bys to, Kate, veřejne přednesla?

«   1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek