


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441329×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37923) SestraTwilly (09.09.2014 21:42)
ja som za...akurát spievam na verejnosti len keď mám istú hladinku alkoholu v sebe...
ináč ani za milión
37918) HMR (09.09.2014 21:33)
pravdou je, že příliš
k ničemu nevede... ani ke
... jdu najít pilník, trochu mi rezivějí drápky
37915) leelee (09.09.2014 21:29)
jestli ona to Em nemyslela tak, že to třeba i odzpívá, ale někdo to musí napsat
37913) emam (09.09.2014 21:26)
Jestli jsou kočky se svými drápy mírumiovné
No, když jí nedáte do tuky zbraň, tak to třeba nějak přežijeme
Kate, snad z toho nechceš dělat rovnou arii?
37912) Kate (09.09.2014 21:25)
Haní, pokud ti
k
pomáhá, tak klidně v tom
pokračuj. Jen abychom brzy viděly výsledek.
Nechci nic říkat, ale sraz byl v červenci.
37908) HMR (09.09.2014 21:22)
no, jen aby to Kate nemyslela poněkud jinak... jen aby nedošlo na ruční přesvědčování...
teď mi došlo... ale Kate bez
se nedá
37907) Kate (09.09.2014 21:22)
Emí, víš, že nerada mluvím před větší společností...
Ale ty jsi na přednes jako dělaná, třeba bys to mohla i zazpívat.
37925) Kate (09.09.2014 21:42)
Já a zpěv?