


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441325×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
37960) leelee (09.09.2014 23:18)
stopro
nedokážeš si představit jaká vodní bitva jde uspořádat s litrem vody ![]()
mimochodem bagetky se povedly (ale aby to kynulo dva dny...)
37958) leelee (09.09.2014 23:01)
nojo ale tady dneska kvuli opravě čehosi netekla od půlnoci normální z kohoutku (docela sranda když mám v práci plánovanou akci pro děti: malování, naplánovanou na celej týden včetně dneška
)
37965) emam (14.09.2014 20:52)
kalo, takhle prohraješ... Myslím